Összefoglaló 2018. október 27., szombat

Szent Mihály FC - DVTK 0-3 (0-2)

Győzelemmel hangolt a DVTK női labdarúgó csapata a csütörtöki FTC elleni rangadóra Makón. Az újabb három pontnak köszönhetően a piros-fehérek feljöttek a tabella harmadik helyére.

Jet-Sol Liga 8. forduló

Makó Város Sportcentrum, 100 néző. Játékvezető: Katona Balázs (Marozsi Gábor Bence, Molnár Alex)
Szent Mihály FC: Jankulár - Vígh, Harcel, Szil, Zimányi, Koprena, Bartalis, Lipták L., Gál, Pilán, Török. Vezetőedző: Hódi Mihály.
DVTK: Szőke-Nagy - Ficzay, Sandu, André, Bradić, Boros, Vachter, Milunović, Tóth A., Nagy F., Jáhn. Vezetőedző: Fórizs Sándor

Csere: Vigh helyett Sasvári a 46., Boros helyett Nyúzó a 46., Harcel helyett Mészáros a 60., Bradić  helyett Ónodi V. a 70., Török helyett Frankó a 77., Jáhn helyett Kiamou a 77., Jankulár helyett Telek a 80. percben.
Sárga lap: Vachter a 67. percben.
Gólszerző: Sandu (0.1) a 11., Vachter (0.2) a 12., Sandu (0-3) a 47. percben.

10. perc: Sandu 27 méteres szabadrúgás góljával megszereztük a vezetést! 0-1
12. perc: Szőke hosszú kirúgását Bradić csúsztatta tovább, amivel Vachter lépett ki a védők között majd a kapus mellett a hálóba gurított. 0-2
47. perc: Milunović passzolt középre amit Sandu lőtt a kapuba. 0-3

Fórizs Sándor: - Gratulálok a lányoknak a jó játékhoz, nagyon magabiztos győzelmet arattunk. Csütörtökön este nyolc órakor a stadionban megrendezésre kerülő FTC elleni mérkőzésünkre minden kedves szurkolót szeretettel várunk.