Összefoglaló 2018. november 8., csütörtök

U14: DVTK - Békéscsaba 5-0 (1-0)

Az U14 I. osztályú bajnokság 9. fordulójából elmaradt mérkőzést pótolta szerda délután a DVTK együttese a Békéscsaba Labdarúgó Akadémia ellen. A piros-fehérek magabiztos győzelmet arattak a DVTK Edzőközpontban.

U14 I. osztály 9. forduló

Diósgyőri VTK - Békéscsaba Labdarúgó Akadémia 5-0 (1-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Varga Norbert (Sántha Szabolcs, Miskovics Tamás)
DVTK: Juhász - Bedő, Németh, Ferencsik B., Komlósi, Ferencsik S., Jacsó, Csicsvári, Simon, Gulyás, Demeter. Vezetőedző: Jordán András.
Békéscsaba: Selmeczi-Tóth - Papp, Orvos, Ilyés, Borombós, Pusztai, Vízkeleti, Werle, Szabó Cs., Komáromi, Pusztai. Vezetőedző: Szarvas András.

Csere: Simon helyett Fejes a 41., Bedő helyett Kollár a 41., Vízkeleti helyett Mladonyiczki a 41., Ilyés helyett Varga R. a 41., Komáromi helyett Kiss Á. az 55., Demeter helyett Nagy M. a 61., Gulyás helyett Binó a 61., Juhász helyett Kapi a 61., Pusztai helyett Kovács K. a 64., Orvos helyett Pálfi a 67. percben.
Sárga lap: Werle a 61., Nagy M. a 76., Kovács K. a 76., Németh Á. a 79. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Csicsvári (1-0) a 9., Ferencsik S. (2-0) a 48., Fejes (3-0) az 51., Gulyás (4-0) az 59., Kollár (5-0) a 67. percben.