Befejezés
90'+4

Történet

90' +4
Véget ért a mérkőzés, DVTK - KTE 1-1. Gólszerző: Szalai G. (0-1) 13., Könyves (1-1) a 34. percben. Véget ért a mérkőzés, DVTK - KTE 1-1. Gólszerző: Szalai G. (0-1) 13., Könyves (1-1) a 34. percben.
90' +2
Jurek beadását Molnár megcsúsztatta, a hosszún Horváth bevetődve lábbal elérte, de a keresztléc fölé pattant a labda 3 méterről
90'
Három perc hosszabbítás
90'
Szűcs távoli ívelését Horváth csak megcsúsztatni tudta a kapu előtt
89'
Sárga lapot kapott Tóth Barna, mert Oláh után rúgott Sárga lapot kapott Tóth Barna, mert Oláh után rúgott
87'
Végül balról jött be a szöglet, amit Könyves fejelt fel, de szólt a síp, szabadrúgás kifelé
87'
Újabb vendégszöglet jobbról, eztv Tóth B. fejelte le, Póser ezúttal lábbal mutatott be bravúrt
85'
Távoli vendégszabadrúgás balról. a védőkről kerül szögletre a labda. Jobbról is Nagy adta be a labdát, amit Vágó a léc alá fejelt, ahonnan Póser bravúrral szedte ki
83'
Csere: Zsemlye Balázs helyett Szűcs Kornél Csere: Zsemlye Balázs helyett Szűcs Kornél