Csere:  Hristos Kalle - Kostas Matsioykkos
Csere:  Nikos Pitsillides - Giorgos Karaolidne
Csere: Mihales Haralampoys - Demetrios Pantale
Befejezés
90'

Történet

90'
Véget ért a mérkőzés, Onisillos - DVTK 0-2 Véget ért a mérkőzés, Onisillos - DVTK 0-2
88'
A legnagyobb hazai helyzet: a támadók tehetetlenségét látva előretölt a hazai középső védő, balra vitte a labdát, beadását a társa az ötös hosszú oldali sarkáról mellé pörgette
80'
Cortés húzta meg a bal oldalon, leviharzott egészen az alapvonalig, ahonnan laposan középre tette a labdát, amit Mirko Ivanovski ziccerben a kapu bal oldalába lőtt, 0-2 Cortés húzta meg a bal oldalon, leviharzott egészen az alapvonalig, ahonnan laposan középre tette a labdát, amit Mirko Ivanovski ziccerben a kapu bal oldalába lőtt, 0-2
78'
Diósgyőri szöglet balról, Tóth beadását a kapu torkából fejelték ki a védők, de közben szólt a játékvezető sípja is
76'
Csere: Mihales Haralampoys helyett Demetrios Pantale Csere: Mihales Haralampoys helyett Demetrios Pantale
74'
Tóth emelte a védők mögé induló Ivanovskinak a labdát, aki nem tudta megjátszani a labdát
72'
Cortés futtából, távolról lőtt, de nem célzott jól
70'
Orosz D. lőtt balról, 21 méterről, a labda kijött a kapusról, de másodszorra összeszedte