Beharangozó 2017. november 27., hétfő

Mezőkövesden fogadjuk a Debrecent

Az OTP Bank Liga 19. fordulójában a Debrecent látja vendégül a DVTK labdarúgó csapata. Klubunk szerette volna felcserélni a pályaválasztói jogot a hajdúsági csapattal, a DVSC vezetése azonban sportszakmai okokra hivatkozva nem járult hozzá a kérelmünkhöz.

Mezőkövesden fogadjuk a Debrecent


Mint ismert, a Magyar Labdarúgó Szövetség Versenyszabályzatának értelmében klubunk nem fogadhatja Debrecenben a DVSC csapatát, a DVTK ezért már két hónappal ez előtt kérte a DVSC vezetését a pályaválasztói jog felcserélésére, hogy most ősszel a Nagyerdei Stadionban, tavasszal pedig az új Diósgyőri Stadionban játszhasson egymással a két gárda. Legnagyobb sajnálatunkra a debreceniek azonban a Budapest Honvéddal és a Swietelsky Haladással ellentétben elutasították a kérést.

A fenti okok miatt a találkozót Mezőkövesden játsszák le a csapatok. A DVTK ezúton is köszöni a Mezőkövesd Zsóry FC vezetésének, hogy erre a mérkőzésre rendelkezésünkre bocsátja a Mezőkövesd Városi Stadiont.