Beharangozó 2017. július 23., vasárnap

A 2. forduló eredményei

Az OTP Bank Liga 2. fordulójának szombati játéknapján három mérkőzést rendeztek. A Mezőkövesd és a Haladás hazai pályán tudott győzni, a DVTK viszont megszakította a Honvéd 11 mérkőzés óta íródó hazai győzelmi szériáját. A vasárnapi találkozókon a Vasas egy gyors góllal eldöntötte az első élvonalbeli találkozót Balmazújvárosban. A másik újonc, a PAFC hazai bemutatkozása sem sikerült, pedig ők megszerezték a vezetést, azonban a Videoton fordítani tudott. Az Újpest - FTC mérkőzésen kétszer vezetett a hazai csapat, de mindkétszer egyenlíteni tudtak a vendégek.

OTP Bank Liga 2. forduló

2017. július 22., szombat

18:00 Budapest Honvéd - Diósgyőri VTK 2-2 (0-1)

Gólszerző:  Vela (0-1, 11-esből) a 42., Eppel (1-1) a 62., Lanzafame (2-1) a 74., Vela (2-2) a 90+5. percben.
Kiállítva: Nagy G. a 41. percben.

18:00 Mezőkövesd Zsóry FC - Paksi FC 3-2 (0-0)

Gólszerző: Szakály D. (0-1) az 56., Lenzsér (0-2) a 60., Veselinović (1-2) a 66., Baracskai (2-2) a 68., Strestík (3-2, 11-esből) a 77. percben.
Kiállítva: Kecskés a 68. percben.

20:30 (Sopronban) Swietelsky Haladás - Debreceni VSC

Gólszerző: Williams (1-0) a 3. percben.

2017. július 23., vasárnap

18:00 Puskás Akadémia FC - Videoton FC 1-3

Gólszerző: Diallo (1-0) a 2., Fejes (1-1) a 14., Lazovics (1-2) a 27., Šćepović (1-3) a 60. percben.

18:00 Balmaz Kamilla Gyógyfürdő FC - Vasas FC 0-1 (0-1)

Gólszerző: Remili (0-1) az 5. percben.

18:00 Újpest FC - Ferencvárosi TC 2-2 (1-1)

Gólszerző: Novothny (1-0) a 28., Priskin (1-1) a 36., Nagy D. (2-1) a 61., Varga R. (2-2) a 89. percben.