Beharangozó 2020. március 9., hétfő

U17: Budai Futball Club SE - DVTK 1-5 (1-1)

Az U17 II. osztályú bajnokság 18. fordulójában Budapesten lépett pályára a DVTK U17-es együttese. Az első félidei 1-1 után a második játékrészben három perc alatt eldöntötték a három pont sorsát a diósgyőri fiatalok. Csatári Gergő duplázott, míg Muhari Zoltán, Fercsák Róbert és Jurek Gábor egyszer-egyszer volt eredményes.

U17 II. osztály, 18. forduló

Budai Futball Club SE - Diósgyőri VTK 1-5 (1-1)

Budapest, Pokorny József Sport és Szabadidő központ. Játékvezető: Agócs Ákos (Czár Krisztián, Sütő Zoltán)
Budai Futball Club SE: Andró - Székely, Schiszler, Major, Hegedűs, Kiss L., Béres, Kubitsch, Soóky, Tóth M., Rásó. Edző: Barton Ádám.
DVTK: Bajnai - Nagy N., Kundrák, Králik P., Vajda, Dankó, Csatári, Fercsák R., Benkő, Králik M., Jurek. Vezetőedző: Zsivoczky Gyula.

Csere: Kundrák helyett Muhari a 46., Nagy N. a Porkoláb a 46., Schiszler helyett Gálhidy a 71., Major helyett Székely a 71., Bajnai helyett Domonkos a 76., Králik M. helyett Bencsík a 76., Soóky helyett Mag a 82., Tóth M. helyett Hajdú a 82. percben.
Sárga lap: Major a 48., Porkoláb a 79. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Csatári (0-1) a 28., Béres (1-1) a 37., Muhari (1-2) a 64., Csatári (1-3) a 66., Fercsák R. (1-4) a 67., Jurek (1-5) a 90. percben.