Beharangozó 2020. február 28., péntek

Ma itthon játszik a DVTK FUX

Három hét elteltével újra hazai környezetben lép pályára a DVTK FUX. Az NB I. Liga alapszakaszában a székesfehérvári MÁV Előre együttesét fogadják a piros-fehérek. A találkozó pénteken 19 óra 45 perckor kezdődik a Generali Arénában.

Női Röplabda NB I Liga, alapszakasz

2020. február 28., péntek
19:45 DVTK FUX - MÁV Előre-BERICAP

Toma Sándor: - Január elején találkoztunk utoljára ellenfelünkkel, akkor 3:0-ra nyertünk, de messzemenő következtetést ebből nem szabad levonni. Akkor egy edzőváltás után érkeztek hozzánk, azóta stabilizálódtak, a keretük is kialakult. A fehérváriak hat ponttal mögöttünk a harmadik helyen állnak a táblázaton, és jó lenne még jobban eltávolodni tőlük. illetve a negyedik TFSE-től. Jó nyitásokat és hatékony sáncokat várok, és azt, hogy mezőnyvédekezéssel gyengítsük a támadásvariációikat. Ezekből pedig hatásos kontrákat szeretnék látni.

Játékvezetők

A mérkőzésen Villás Tibor Richárd és Csizmarik József látja el a játékvezetői teendőket.

15 Orosz Bianka középső blokkoló 2002

Az NB I Liga alapszakaszának 4. fordulójában Székesfehérváron találkoztak először a csapatok. A 2019. november 2-i összecsapáson drámai ötszettes csata végén a MÁV Előre-BERICAP örülhetett a győzelemnek. A 11. fordulóban viszont sikerült a visszvágás a DVTK FUX együttesének, hiszen remek játékkal, ellenfelének esélyt sem adva 3:0 arányban diadalmaskodott 2020 első mérkőzésén.

Női Röplabda NB I Liga, alapszakasz, 4. forduló

MÁV Előre-BERICAP - DVTK FUX 3:2 (-15, 23, 19, -17, 12)

Székesfehérvár, Jáky József Szakgimnázium tornaterme 50 néző. Játékvezető: Varjasi Melinda és Gyulai Géza.
DVTK: Sitku, Topor, Leidgeb, Donaghy, Kovács, Szajkó. Csere: Kiss E., Dömsödi (liberó), Kundrák. Szakmai igazgató: Toma Sándor.