Beharangozó 2019. október 10., csütörtök

U14: Mol Fehérvár FC - DVTK 0-5 (0-2)

A Fehérvár vendége volt a DVTK U15-ös csapata szerdán. György Gábor csapata magabiztos győzelmet aratott. A mérkőzést az 5. fordulóból pótolták be a csapatok.

U14 I. osztály 5. forduló

Mol Fehérvár FC - DVTK 0-5 (0-2)

Székesfehérvár, Csíkvári úti edzőpályák. Játékvezető: Rózsa Ádám (Horváth Dániel, Sági Dávid)
MOL Fehérvár FC: Fodor-Papp T. - Tóbiás B., Menyhárt V., Jádi B., Csucsánszky Z., Somogyi Á., Toghia P., Locker Á., Németh P., Kecskés M., Saja A. Vezetőedző: Disztl Milán
DVTK: Ferencsák Á. - Deményi Z., Gál B., Kaczvinszky D., Fodor B., Simon B., Csombók B.., , Bodnár T:, Sáreczki Sz., Szakos B., Zanócz. Vezetőedző: György Gábor., Csombók B. helyett Vass L. a

Csere: Fodor-Papp T. helyett Pirgi P. a 41., Gál B. helyett Fercsák E. a 48., Szakos B. helyett Bánk A. a Tóbiás B. helyett Király D. az 51., Locker Á. helyett Héger B. az 51., Saja A. helyett Nagy D. az 51., Csocsányszky Z. helyett Gruber Á. a 63., Toghia P. helyett Bányai M. a 63., Bodnár T. helyett Barta D. a 66., Sáreczki Sz. helyett Kapitány G. a 66., Ferencsák Á. helyett Derényi N. a 71., Simon B. helyett Macsó M. a 71. percben.
Sárga lap: -
Gólszerző: Simon B. (0-1) a 10., Simon B. (0-2) a 34., Simon B. (0-3) a 47., Deményi Z. (0-4) a 73., Bánk A. (0-5) a 75. percben.