Összefoglaló 2019. október 20., vasárnap

DVTK tartalék - Putnok FC 1-2 (0-1)

A DVTK tartalék csapata a Putnokot fogadta az NB III. Keleti csoportjának 11. fordulójában.

NB III. Keleti csoport 11. forduló

Miskolc, DVTK Edzőközpont, 150 néző. Játékvezető: Muhari Gergő (Kövér Tamás, Kovács  Zoltán)
DVTK tartalék: Bukrán - Vági A., Farkas M., Ivánka, Orosz M. -  Szűcs K., Zsiga - Ternován P., Szabó B., Óvári - Boros G. Vezetőedző: Vég Csongor
Putnok FC: Pomozi - Nyisalovits, Tóth Sz., Fazekas M., Zimányi, Katona B., Mahalek, Illés R:, Nyitrai, Asday, Nemes M. Vezetőedző:  Kriston István

Csere: Nyitrai helyett Galambosi a 19., Zimányi helyett Sándor a 80., Tóth Sz. helyett Tucsa a 92. percben.
Sárga lap: Nemes M. a 30., Vági a 40., Illés R. a 44., Katona B. a 46., Szabó B. a 46., Nyisalovits a 81. percben.
Piros lap: Zimányi a 89. percben.
Gólszerző: Katona B. (0-1) a 9., Boros G. (1-1) a 68., Mahalek (1-2) a 88. percben.

9. perc: Katona Bence szerzett gólt a büntetőterületen kívülről, 0-1

68. perc: Boros Gábor kapott labdát a büntetőterületen belül, majd kapu felé fordulást követően lőtte a labdát a hálóba, 1-1

88. perc: Mahalek Marcell lövése pattant meg egy védőn majd a kapuba vágódott, 1-2

89. perc: Piros lapot kapott Zimányi Ádám

Vég Csongor: - Hetek óta olyan mérkőzéseket játszunk, hogy már az első félidőben el kellene dönteni a meccseket. Erre az ellenfél egy kapura tartó lövés után megszerzi a vezetést és futhatunk az eredmény után. Szinte végigtámadtuk a második játékrészt. Sikerült egalizálni és a büntető is ott volt, hogy itthon tudjuk tartani a három pontot. Sajnos ezek a ziccerek kimaradtak és a futball büntetett. A vendégek a második kapura lövésükkel elvitték a három pontot, amihez gratulálok is nekik. Nekünk pedig menni kell előre tovább és dolgozni, mert egyszer ez az állapot, amiben van a csapat meg fog fordulni és a jó játékunk eredménnyel is fog párosulni.

Nagy Csaba, technikai vezető: - Gratulálok a csapatnak a mai győzelemhez. Minden játékos kitette szívét-lelkét a pályára a mai mérkőzésen.