Összefoglaló 2019. július 17., szerda

MTK - DVTK 1-0 (1-0)

Szerdán délután az MTK vendégeként Budapesten játszotta le idei hatodik nyári felkészülési mérkőzését a DVTK labdarúgó csapata.

MTK Budapest FC - DVTK 1-0 (1-0)

Budapest, Új Hidegkuti Nándor Stadion, 400 néző. Játékvezető: Antal Péter (Bornemissza Norbert, Garai Péter)
MTK Budapest FC: Varga B. (Bese Bal., 46.) - Katona (Zuigéber, 75.), Baki (Fülöp N., 75.), Deák I., Nagy Zs. (Szerencsi, 46.) - Mezei (Babinszky, 70.), Vass P. (Törőcsik P., 70.), Bognár I. (Kovács M., 85.), Palincsár (Kata, 46.) - Szatmári I. (Varju, 75.), Lencse (Simon, 70.). Vezetőedző: Michael Boris
DVTK: Bukrán - Orosz D., Ndzoumou, Tamás, Vági - Ternován, Szabó Be. - Shestakov (Hasani, 74.), Tóth Ba. (Zsolnai, 46.), Óvári - Bacsa. Vezetőedző: Fernando Fernández

Sárga lap: Vági az 58. percben.
Gólszerző: Bognár (1-0, tizenegyesből) a 23. percben.

23. perc: Bognár István ugratta ki Lencse Lászlót, akinek elhúzták a lábát az ötös sarkánál. A játékvezető büntetőt ítélt. A tizenegyest Bognár István értékesítette. 1-0

Teljes mérkőzés

Összefoglaló

Fernando Fernández: - Ma az volt a legfontosabb, hogy a pályára lépő játékosok nagy része közel 90 percet tudjon játszani. Sok lehetőségünk volt, de a befejezéseknél pontosságban fejlődnünk kell. A labdarúgók elvégzett munkájával összességében elégedett vagyok.

A DVTK nyári programja

2019. június 20., csütörtök
A felkészülés kezdete

Felkészülési mérkőzések

2019. június 29., szombat (Debrecen-Pallag, zárt kapuk mögött)
19:00 DVSC (NB I. 3. helyezett) - DVTK 2-0 (2-0)

2019. július 3., szerda (DVTK Stadion, zárt kapuk mögött)
18:00 DVTK - Békéscsaba (NB II. 6. helyezett) 1-2 (1-1)

2019. július 6., szombat (DVTK Stadion)
12:00 DVTK - FK Železiarne Podbrezová (szlovák 1. osztály 12. helyezett) 2-1 (0-1)