Összefoglaló 2019. május 6., hétfő

U14: DVTK - ETO FC Győr 3-1 (1-0)

Hazai pályán aratott 3-1-es győzelmet a DVTK U14-es korosztálya a bajnokság 26. fordulójában. Jordán András együttese az Győr ellen szerezte meg a három pontot.

U14 I. osztály 26. forduló

Diósgyőri VTK - ETO FC Győr 3-1 (1-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Nagy László (Tóth II Tibor, Gecsei Andrea)
DVTK: Dojcsák - Csicsvári, Németh Á., Komlósi, Kaczvinszki, Jacsó, Ferencsik S., Kövesi, Demeter, Gulyás, Simon. Vezetőedző: Jordán András.
ETO FC Győr: Lázár - Reizer, Horváth K., Tóth D., Bíró, Fekete, Zsédely, Szűcs, Süveges, Kondor. Vezetőedző: Kulcsár Zsolt.

Csere: Demeter helyett Kollár a 41., Horváth K. helyett Lőrincz a 41., Bíró helyett Gönye a 41., Simon helyett Leányvári az 51., Szűcs helyett Bokán Be. a 63., Kondor helyett Bokán Ba. a 63., Jacsó helyett Harsányi a 72. percben.
Sárga lap: Zsédely a 38. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Jacsó (1-0) a 11., Gulyás (2-0) a 45., Németh (3-0) a 61., Zsédely (3-1, 11-esből ) a 78. percben.

14. PMFC U14 PMFC U14 25 6 4 15 38 62 -24 22
15. Kaposvári Rákóczi-Bene Ferenc LA U14 Kaposvári Rákóczi-Bene Ferenc LA U14 25 6 2 17 29 83 -54 20
16. Békéscsaba LA U14 Békéscsaba LA U14 26 5 3 18 18 54 -36 18