Összefoglaló 2019. május 13., hétfő

U19: DVSC-DLA - DVTK 3-2 (1-2)

A DVSC-DLA vendégeként lépett pályára a DVTK U19-es korosztálya a bajnokság 25. fordulójában. A diósgyőri fiatalok fordulatos mérkőzésen szenvedtek 3-2-es vereséget.

U19 I. osztály 25. forduló

DVSC-DLA - Diósgyőri VTK 3-2 (1-2)

Debrecen-Pallag Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont. Játékvezető: Derda József (Csathó Zsolt, Derda Dominik Kolos)
DVSC-DLA: Kosztyu - Kovács R. Szabó K., Lakatos, Sárosi, Gyönyörű, Bene, Juhász, Szabó Á., Sármány, Barna. Vezetőedző: Szatmári Csaba.
DVTK: Pápai - Tőzsér, Lehóczki, Nagy Z., Budaházi, Juhos, Tóth B., Zsemlye, Gazdag Erdősi, Csávás. Vezetőedző: Fogarasi Zoltán.

Csere: Juhász helyett Szőlősi a 70., Erdősi helyett Bartalis a 70. Tóth B. helyett Gönczi a 70., Csávás helyett Vereckei a 78., Juhos helyett Sramkó a 78., Gazdag helyett Karika a 86., Bene helyett Pelles a 86., Barba helyett Sóss a 92., Sármány helyett Albert a 92. percben.
Sárga lap: Gazdag a 84., Szabó Á. a 90. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Juhász (1-0) a 8., Zsemlye (1-1) a 39., Zsemlye (1-2) a 45., Gyönyörű (2-2) a 71., Barna (3-2) a 77. percben.