Összefoglaló 2019. május 6., hétfő

U19: DVTK - ETO FC Győr 4-1 (1-0)

Az U19 I. osztályú bajnokság 24. fordulójában a DVTK korosztályos csapata az ETO FC Győr együttesét látta vendégül. Fogarasi Zoltán gárdája magabiztos, 4-1-es győzelmet aratott csütörtök délután.

U19 I. osztály 24. forduló

Diósgyőri VTK - ETO FC Győr 4-1 (1-0)

Mskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Skultéti Csaba (Ács Zoltán, Peredi Tibor)
DVTK: Pápai - Tőzsér, Zsemlye, Lehóczki, Nagy Z., Erdősi, Tóth B., Gazdag, Budaházi, Zsiga, Mertse. Vezetőedző: Fogarasi Zoltán.
ETO FC Győr: Kantó - Jakab, Hidi M, Vitális, Márton, Balogh Á., Szabó T., Sipőcz, Csonka, Szamosi, Tóth P. Vezetőedző: Preszeller Tamás.

Csere: Balogh Á. helyett Farkas az 55., Zsiga helyett Csávás a 68., Erdősi helyett Jónyer a 68., Hidi M helyett Rébék a 68., Tóth P. helyett Vonnák a 68., Vitális helyett Fendrik a 70., Mertse helyett Bartalis a 78., Tóth B. helyett Sramkó a 78., Lehóczki helyett Mrva a 83. percben.
Sárga lap: Csonka a 6., Jakab a 28., Mertse a 77. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Erdősi (1-0) a 29., Gazdag (2-0) az 56., Erdősi (3-0) a 67., Csávás (4-0) a 80., Farkas (4-1) a 89. percben.