Összefoglaló 2019. április 7., vasárnap

DVTK FUX - Gödöllő 2:3

A Penta Gödöllői RC gárdáját fogadta a DVTK FUX a Női Röplabda NB I. kvalifikáló körének 5. fordulójában, és drámai küzdelemben, döntő szettben végül alul maradt ellenfelével szemben.

Női Röplabda NB I., kvalifikációs kör 5. forduló

DVTK FUX - Penta Gödöllői RC 2:3 (-15, 23, -20, 25, -7)

Miskolc, Generali Aréna, 150 néző. Játékvezető: Varjasi Melina és Mezei Zoltán István.
DVTK: Sitku, Kovács, Szajkó, Sitkey, Kundrák, Kiss E. Csere: Nagy Zs. (liberó),  Dömsödi (liberó), Egri, Bertók. Szakmai igazgató: Toma Sándor.

Toma Sándor: - Úgy gondolom, hogy nincs okunk szégyenkezni a mai mérkőzés után. Január óta három bajnokit játszottunk a jó erőkből álló Gödöllő ellen, és mindannyiszor 3:2 lett a vége, ebből egyszer a javunkra. Most úgy látom, van egy olyan csapatunk, amelyre lehet építkezni a jövőben. Sajnálom az első és az utolsó szettet, mindkettő a nyitásfogadási hibák miatt ment el, a többiben remekül küzdöttünk. Aki kilátogatott erre a találkozóra, az magas színvonalú, jó röplabdát láthatott, hosszú labdamenetekkel. Köszönjük a szurkolóinknak az egész évben nyújtott biztatást. Bízom abban, hogy jövőre még jobb meccseket fogunk tudni játszani.

A mérkőzés részletes statisztikája itt olvasható.