Összefoglaló 2018. október 15., hétfő

MLE - DVTK 0-3 (0-2)

Hétfő délután Kozámislenyben lépett pályára a DVTK női labdarúgó csapata, ahol az MLE vendége volt Fórizs Sándor együttese. A DVTK Biljana Bradić mesterhármasának köszönhetően győzött az újonc otthonában 3-0-ra.

JET-SOL Liga Női NB I. 7. forduló

Kozármisleny, Kozármislenyi Stadion. Játékvezető: Kiss Anikó Tünde (Marozsi Gábor Bence, Molnár Alex)
MLE: Sabo - Hajnal, Ács, Grécs, Fábián, Karlovecz, Vári, Bojcic, Derkács, Bocz, Hartmann. Edző: Rack Róbert.
DVTK: Szőke-Nagy - Ónodi, Ficzay, Kiamou, Boros, Nagy F., Tóth A., Sandu, Nyuzó, Milunović, Bradić. Vezetőedző: Fórizs Sándor.

Csere: Ónodi helyett Vachter a 46., Boros helyett Sinka a 46., Karlovecz helyett Dudás a 46., Kiamou helyett Jáhn a 60., Fábián helyett Seres a 69., Derkács helyett Világos a 76. percben.
Sárga lap: Hajnal a 10., Derkács a 21., Tóth A. a 91. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Bradić (0-1) a 11., Bradić (0-2) a 39., Bradić (0-3) a 47. percben.

11. perc:  Olivera Milunovićot buktatták a tizenhatoson belül, a megítélt büntetőt Biljana Bradić értékesítette, 0-1.
39. perc: Sandu jobboldali passzát Bradić a kapu torkából az üres kapuba passzolta, 0-2.
47. perc: A tizenhatoson belül két csel után Biljana Bradić kilőtte hosszú sarkot, 0-3.

Fórizs Sándor - Gratulálok a csapatnak a győzelemhez! Jól játszottunk a mai mérkőzésen. Már az ellenfél térfelén sikerült labdát szereznünk, és számtalan helyzetet kidolgoztunk, amelyből hármat sikerült értékesíteni.