Összefoglaló 2018. szeptember 22., szombat

DVTK - Haladás 1-3 (1-2)

A Haladást látta vendégül a DVTK női labdarúgó csapata szombaton délután a klub edzőközpontjában. A következő fordulóban a bajnoki címvédő MTK-t fogadják a piros-fehérek csütörtökön este a Diósgyőri Stadionban.

Jet-Sol Liga 5. forduló

DVTK - Haladás Viktória FC 1-3 (1-2)

DVTK Edzőközpont. 100 néző. Játékvezető: Molnár Réka (Nagy Petra, Farkas Dávid)
DVTK: Szőke-Nagy - Ficzay, Sandu, André, Bradić, Boros, Vachter, Tóth A., Balázs, Jáhn, Ónodi. Vezetőedző: Fórizs Sándor
Haladás Viktória FC: Bíró – Kopcsándi, Manhart, Siklér, Tóth A. I., Kiss Zs., Tálosi, Szakonyi, Balogh H., Öreg, Rácz Zs. Vezetőedző: Simon Attila

Csere: Balázs helyett Nyuzó a 63., Ónodi helyett Molnár E. a 69., Öreg helyett Harsányi a 88., Vachter helyett Sinka a 91., Siklér helyett Sitku a 91. percben.
Sárga lap: -
Gólszerző: Rácz Zs. (0-1) a 10., Siklér (0-2) a 28., Bradić (1-2) a 40., Siklér (1-3) az 57. percben.

Vezetőedzői értékelés

Fórizs Sándor: - A megszokott játékunkat szerettük volna játszani, ami meg is valósult, hiszen nálunk volt többet a labda, helyzeteteket is sikerült kialakítani, csak sajnos az első félidőben két gólt összehoztunk, majd a másodikban is ajándékoztunk egy gólt. Pont olyan hibákat követtünk el, amiket nem szerettünk volna, ez által a saját dolgunkat tettük nagyon nehézzé. Összességében megérdemelten győzött a Haladás, gratulálok nekik a győzelemhez! Ezt a mérkőzést el kell felejtenünk, remélem, hogy az MTK ellen a jobbik arcunkat mutatjuk majd, és bízom benne, hogy ismét egy csupaszív csapat lesz a pályán