Összefoglaló 2018. szeptember 8., szombat

DVTK - Győr 7-2 (4-0)

Kiütéses győzelmet aratott a Győr ellen a DVTK női labdarúgó csapata a Jet-Sol Liga 3. fordulójában szombaton. Biljana Bradić triplázott, Maria-Mihaela Ficzay és Vachter Fanni duplázott a mérkőzésen.

Jet-Sol Liga 3. forduló

DVTK - ETO FC Győr 7-2 (4-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. 150 néző. Játékvezető: Takács János (Kulcsár Judit, Benkő Róbert)
DVTK: Szőke-Nagy - Ficzay, Sandu, Bradić, Boros, Vachter, Milunović, Tóth A., Nagy F., Balázs, Jáhn. Vezetőedző: Fórizs Sándor.
ETO FC Győr: Barti - Kovács L., Fél P., Sárosi, Feketevíziová, Süle, Fél A., Dénes, Bódai, Erdész. Vezetőedző: Horváth István Tamás

Csere: Dénes helyett Horváth C. a 46., Feketevíziová helyett Fleck a 46., Sárosi helyett Tilinger a 77., Vachter helyett Kerekes a 81., Balázs helyett Molnár E. a 84., Boros helyett Sinka a 87. percben.

Sárga lap: Fél A. az 50. percben.
Gólszerző: Bradić (1-0) a 7., Vachter (2-0) a 8., Ficzay (3-0) a 32., Ficzay (4-0) a 45., Bradić (5-0) a 49., Süle (5-1) az 56., Erdész (5-2) az 57., Vachter (6-2) a 79., Bradić (7-2) a 85. percben.

Fórizs Sándor: - Nagyon jó mérkőzést játszottunk. Komolyan vettük a meccset és örülök, hogy sikerült hét gólt szereznünk. Remekül felkészültünk az ellenfelünkből, tudtuk, hogy mit fognak játszani. A lányok jó napot fogtak ki, ezért sikerült ennyi gólt túgnunk.