Összefoglaló 2016. szeptember 18., vasárnap

DVTK - ZTE 8-0 (5-0)

A Női NB II-es bajnokság negyedik fordulójában hazai pályán lépett pályára a DVTK női nagypályás labdarúgó csapata. Fórizs Sándor lányai a Zalaegerszeg gárdáját látták vendégül a DVTK Edzőközpontban. Szőke Zsuzsannáék ezúttal sem kímélték ellenfelüket, egészen nyolc gólig jutottak a találkozón.

Női NB II. 4. forduló

DVTK - ZTE 8-0 (5-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Tóth II T. (Fülöp Gábor, Gecsei Andrea)
DVTK: Varga L. - Váradi, Bernáth, Kresák, Boros - Paranai, Kovács A., Vachter, Újvári - Kerekes, Szőke. Vezetőedző: Fórizs Sándor
ZTE: Varga F. - Tolnay, Gángó, Tibola, Kovács K., Szakács, Király, Harmath, Lukács, Szegedi, Gáspár.

Csere: Kerekes helyett Miliczki a 46., Szőke helyett Bukovszki a 67., Szegedi helyett Tauker a 69., Király helyett Horváth a 82., Gáspár helyett Császár a 85. percben.
Sárga lap: Lukács a 88. percben.
Gólszerző: Szőke (1-0) a 3., Vachter (2-0) a 10., Szőke (3-0) a 27., Vachter (4-0) a 41., Szőke (5-0) a 42., Miliczki (6-0) a 82., Vachter (7-0) a 87., Vachter (8-0) a 90. percben.

3. perc: Váradi mélységi indításával Kerekes ment el a jobb oldalt, középre gurítását Szőke közelről értékesítette, 1-0.
10. perc: Kerekes ment el bal oldalt, középre adását Vachter lőtte a kapuba, 2-0.
27. perc: Váradi középre gurítását Szőke értékesítette közelről, 3-0.
41. perc: Bernáth passzát Vachter ugrott ki, lövése a kapufáról kipattant, amit másodjára a kapuba juttatott, 4-0.
42. perc: Váradi passzával Szőke iramodott meg a kapu felé és lőtt a hálóba 7 méterről, 5-0.
82. perc: Bernáth passza után Miliczki 16 méterről lőtt, a labda a kapus lába között jutott a gólvonalon túlra, 6-0.
87. perc: Miliczki 18 méteres lövése kipattant a kapusról, amit Vachter értékesített, 7-0.
90. perc: Szöglet után a labda Vachter elé pattant, majd bal lábbal a hosszú sarokba ívelt, 8-0.

Fórizs Sándor: - Az, hogy csak 8-0-ra nyertünk, az valamilyen szinten az én hibám. Eddig a lányoknak még a lestaktika elleni játékot nem oktattam, ezért született ez a kevés gól. A két csapat közti különbség az sokkal nagyobb volt, mint amit az eredmény tükröz, de minden mérkőzésből tanulunk és hétről hétre egyre jobbak leszünk. Gratulálok a csapatnak a győzelemhez és köszönöm a szurkolóknak a bíztatást.