Összefoglaló 2019. szeptember 30., hétfő

U15: DVTK - ETO FC Győr 3-2 (3-0)

Hazai pályán szerezte meg a három pontot a DVTK U15-ös labdarúgó együttese. A piros-fehérek az ETO FC Győr gárdáját győzték le.

U15 I. osztály, 6. forduló

Diósgyőri VTK - ETO FC Győr 3-2 (3-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Nagy Ferenc (Szutorcsik Gyula, Porcs Tamás)
DVTK: Dojcsák - Csicsvári, Németh Á., Komlósi, Kaczvinszki, Ferencsik S., Tamás, Bedő D., Simon, Fekete, Kollár. Vezetőedző: Jordán András.
ETO FC Győr: Csáktornyai - Kulcsár, Lányi, Kráz, Tóth D., Vingler, Huszár, Sós, Zsédely, Balogh Á., Süveges. Vezetőedző: Bognár Zsolt.

Csere: Sós helyett Pusztai a 47., Tamás helyett Demeter az 52., Simon helyett Varga Z. az 58., Süveges helyett Bíró a 76., Kollár helyett Kurucz a 77. percben.
Sárga lap: -
Piros lap:
Gólszerző: Fekete (1-0) a 31., Tamás (2-0) a 39., Kollár (3-0) a 40., Vingler (3-1) a 66., Zsédely (3-2) a 70. percben.