Összefoglaló 2019. október 7., hétfő

U16: DVTK - PMFC 7-0 (3-0)

Újabb bajnoki forduló, újabb nagyarányú győzelem. A tabella éllovasaként, a DVTK U16-os gárdája hazai pályán fogadta a Pécsi MFC együttesét. Bém Gábor csapata kiütéses győzelmet aratott a piros-feketék ellen.

U16 II. osztály, 7. forduló

Diósgyőri VTK - Pécsi MFC 7-0 (3-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Luzsinszki Levente (Harsányi Csaba, Kiss Petra)
DVTK: Bánhegyi B. - Marok, Szloboda, Balázs, Veréb - Csorba, Balázsi, Ferencsik B., Illés, Gulyás, Nahaj. Vezetőedző: Bém Gábor.
PMFC: Szabó D. - Berecz, Ujvári, Balogh, Sági, Sajnovics, Bán, Móhr, Okorie, Pólics, Varga. Vezetőedző: Herceg Ferenc.

Csere: Sajnovics helyett Horváth M. a 44., Nahaj helyett Vincze az 52., Csorba helyett Jacsó az 52., Veréb helyett Sándor a 65., Bánhegyi B. helyett Domonkos a 65., Bán helyett Balogh B. a 65., Berecz helyett Könyvásó a 65., Gulyás helyett Sándor a 76., Szabó D. helyett Gamós a 85. percben.
Sárga lap: Csorba a 49., Gulyás a 64., Ujvári a 64. percben.
Piros lap: -
Gólszerző: Balázsi (1-0) a 12., Illés (2-0) a 26., Gulyás (3-0) a 36., Csorba (4-0) az 51., Gulyás (5-0) a 60., Vincze (6-0) a 74., Jacsó (7-0) a 89. percben.