Összefoglaló 2019. szeptember 23., hétfő

U16: DVTK - ÚFC 6-0 (1-0)

A nyitó fordulót követően a bajnokság 5. fordulójában másik újpesti ellenfelét, az Újpest FC-t is kiütötte hazai pályán a DVTK U16-os együttese. Bém Gábor csapata 6-0-ra győzte le a lila-fehéreket. Csorba Gyula és Gulyás Márk is duplázott, Nahaj Norbert és Vincze Dániel pedig egyszer-egyszer volt eredményes a listavezető gárdában.

U16 II. osztály, 5. forduló

Diósgyőri VTK - Újpest FC 6-0 (1-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Rozsnai Gábor (Molnár Dániel, Pável Zsolt)
DVTK: Bánhegyi B. - Marok, Szloboda, Balázs, Veréb, Nahaj, Illés, Ferencsik B., Jacsó, Csorba, Balázsi. Vezetőedző: Bém Gábor.
ÚFC: Zabráczki - Szieber, SImon, Csóri, Dalnoki, Haronisz, Geiger, Árki, Conzadori, Radvánszki, Danada. Vezetőedző: Medgyes Péter.

Csere: Radvánszki helyett Tábori a 40., Jacsó helyett Gulyás a 46., Danada helyett Takács P. a 46., Balázsi helyett Vincze a 60., Szloboda helyett Kiss P. a 60., Bánhegyi B. helyett Domonkos a 60., Haronisz helyett Andráska a 61., Szieber helyett Tóth M. a 61., Zábráczki helyett Csikós a 61., Illés helyett Sándor a 79. percben.
Sárga lap: Csóri a 24., Simon a 43., Árki a 45., Csorba az 51., Szieber az 53., Andráska a 90., Sándor a 92. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Nahaj (1-0) a 19., Gulyás (2-0) az 56., Csorba (3-0) az 57., Csorba (4-0) az 59., Vincze (5-0) a 73., Gulyás (6-0) a 87. percben.