Összefoglaló 2019. november 12., kedd

U17: DVTK - Nyíregyháza 2-2 (1-0)

Az U17 II. osztályú bajnokság 12. fordulójában a DVTK U17-es csapata hazai pályán fogadta a Nyíregyháza gárdáját. Králik Mihály és Csatári Gergő találatával bár kétszer is vezettek a diósgyőri fiatalok, végül 2-2-es döntetlennel zárult a találkozó.

U17 II. osztály 12. forduló

Diósgyőri VTK - Nyíregyháza Spartacus 2-2 (1-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Forgács Krisztián (Kövér Tamás, Malmos Norbert)
DVTK: Bajnai - Porkoláb Be., Králik P., Dankó, Vajda, Králik M., Csatári, Fercsák R., Benkő, Vincze, Dunai. Vezetőedző: Zsivoczky Gyula.
Nyíregyháza: Kovács Zs. - Herczku, Ónadi, Szende, Oláh, Pataki, Vámos, Dobos, Sztankó, Papp, Gulyás. Vezetőedző: Marcsek Zoltán.

Csere: Dunai helyett Kundrák a 6., Dobos helyett Roszpopa a 46., Papp helyett Erdei a 62., Králik M. helyett Nagy N. a 63., Vincze helyett Illés a 63., Gulyás helyett Rácin a 79., Sztankó helyett Kecsmár a 89. percben.
Sárga lap: Králik M. a 29., Dankó az 53., Roszpopa a 69., Szende a 78., Pataki a 81. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Králik M. (1-0) a 45., Ónadi (1-1) az 53., Csatári (2-1) az 55., Szende (2-2) a 66. percben.