DVTK II DVTK II 0 - 4 FC Tiszaújváros FC Tiszaújváros
18' , 47' , 55' , 60'
Mérkőzés adatok Beharangozó A mérkőzés Összefoglaló Képtár

Idővonal

Sárga lap: Tóth Borisz
11'
2 Gólt szerzett a vendég csapat
18'
Csere: Boros Gábor - Mertse Ábel
46'
47'
55'
Sárga lap: Budaházi Levente
60'
Csere: Farkas Marcell - Zsemlye Balázs
60'
60'
Csere: Jónyer Kristóf - Csávás Bence
67'
Befejezés
90'

Történet

90'
Véget ért a mérkőzés Véget ért a mérkőzés
67'
Csere: Jónyer Kristóf helyett Csávás Bence Csere: Jónyer Kristóf helyett Csávás Bence
60'
Sárga lapot kapott Budaházi Levente Sárga lapot kapott Budaházi Levente
60'
Csere: Farkas Marcell helyett Zsemlye Balázs Csere: Farkas Marcell helyett Zsemlye Balázs
60'
Hazai szöglet után vezethetett ellentámadást a Tiszaújváros, melynek végén Molnár Máté passzolta a labdát a kapuba, 0-4 Hazai szöglet után vezethetett ellentámadást a Tiszaújváros, melynek végén Molnár Máté passzolta a labdát a kapuba, 0-4
55'
Bal szélről centerezett labdára érkezett a röviden Csicsek Levente, és megszerezte a vendégcsapat harmadik gólját, 0-3 Bal szélről centerezett labdára érkezett a röviden Csicsek Levente, és megszerezte a vendégcsapat harmadik gólját, 0-3
47'
Egy jobb szélről bepasszolt labdára érkezett a hosszún Molnár Máté, és lőtte a kapuba a labdát, 0-2 Egy jobb szélről bepasszolt labdára érkezett a hosszún Molnár Máté, és lőtte a kapuba a labdát, 0-2
46'
Csere: Boros Gábor helyett Mertse Ábel Csere: Boros Gábor helyett Mertse Ábel
18'
Gelsi László 22 méterről érkező lövése pattant meg egy hazai játékoson, és vágódott a kapuba, 0-1 Gelsi László 22 méterről érkező lövése pattant meg egy hazai játékoson, és vágódott a kapuba, 0-1