Balmaz Kamilla Gyógyfürdő FC Balmaz Kamilla Gyógyfürdő FC 4 - 0 Diósgyőri VTK Diósgyőri VTK

HARIS 40' , ANDRIĆ 61' , RÁCZ 85' , 90'

Mérkőzés adatok Beharangozó A mérkőzés Összefoglaló Videó Képtár

Idővonal

Kezdőrúgás
1'
Gólszerző: Haris Attila
40'
Félidő
45'+2
Csere: Nikolaos Ioannidis - Nono
46'
Csere: Óvári Zsolt - Ugrai Roland
46'
Sárga lap: Dejan Karan
47'
Gólszerző: Nemanja Andrić
61'
Csere: Busai Attila - Oláh Bálint
62'
Csere: Bachana Arabuli - Zsiga Ervin
76'
Csere: Kovács Ádám - Rácz Ferenc
84'
Gólszerző: Rácz Ferenc
85'
Sárga lap: Tóth Barnabás
87'
Csere: Nemanja Andrić - Belényesi Miklós
90'
90'+2
Befejezés
90'+3

Történet

19:58
Szokás szerint ezúttal is levezető futással ér véget a DVTK játékosai számára a mérkőzés
19:58
A csapat Bódog Tamás vezetésével kiment a lefújás után a vendégszurkolókhoz megköszönni a buzdítást
90' +3
Véget ért a mérkőzés, Balmazújváros - DVTK 4-0 Véget ért a mérkőzés, Balmazújváros - DVTK 4-0
90' +2
Rácz Ferenc vállakozott lövésre a 16-os előterében, és hatalmas gólt ragasztott a kapu bal oldalába, 4-0 Rácz Ferenc vállakozott lövésre a 16-os előterében, és hatalmas gólt ragasztott a kapu bal oldalába, 4-0
90'
Három perc van háta a mérkőzésből
90'
Csere: Nemanja Andrić helyett Belényesi Miklós Csere: Nemanja Andrić helyett Belényesi Miklós
89'
Diósgyőri szöglet jobbról, Vela beadását Lipták fejelte föl, Horváth L. húzta le
87'
Sárga lapot kapott Tóth Barnabás Sárga lapot kapott Tóth Barnabás
85'
Rácz Ferenc lépett ki egyedül a félpályánál, végigvezette a labdát az egész térfélen, és a tehetetlen Rados mellett a hálóba gurított, 3-0 Rácz Ferenc lépett ki egyedül a félpályánál, végigvezette a labdát az egész térfélen, és a tehetetlen Rados mellett a hálóba gurított, 3-0