U16
Magyar Bajnokság

2024. január 21. 15:50

DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sportakadémia - Újpesti Jégkorong Akadémia 4-8 (2-2, 1-1, 1-5)

Tamás Nándor (vezetőedző) nyilatkozat: A vasárnapi mérkőzés egy jó kihívás volt számunkra a 16-os korosztály egyik élcsapata, az Újpesti Jégkorong Akadémia ellen, ahol szépen helytálltunk függetlenül, hogy mit mutatott az eredményjelző a meccs végén. Ami igazán tetszett az a folyamatos fókusz és az edzői “finomhangolásokra” való figyelem. Egy hajtós, harcos mérkőzés amiből sokat tudunk magunkkal vinni a pilzeni tornára, amelyre a héten készülünk, ahol ezekre fokozottan szükségünk lesz. 3 nap alatt 5 mérkőzés vár rank, ami egy igazi erőpróbának ígérkezik!

U18
International League

2024. január 20. 18:30

Újpesti Jégkorong Akadémia - DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sportakadémia 6-0 (1-0, 2-0, 3-0)

2024 január 21. 15:30

Újpesti Jégkorong Akadémia - DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sportakadémia 4-3 b.u. (1-1, 2-2, 0-0, 0-0, 1-0)

U21

2024. január 17. 18:30

DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sportakadémia - Vasas SC 3-2 (1-0, 1-0, 1-2)

2024. január 20. 16:30

DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sportakadémia - Eishockey Akadmie Steiermark 1-4 (0-2, 0-1, 1-1)

2024. január 21. 10:40

DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sportakadémia - Okanagan Hockey Academy 5-2 (2-1, 0-0, 3-1)

Vas János (vezetőedző) nyilatkozat: Összesen 4 csapattal vagyunk harcban az osztrák play off küzdelmekért. Szerdán legyűrtük a Vasast, hétvégén pedig a közvetlen riválisok (EAS, OHA) ellen játszottunk. A graz ellen kiváló első 40 percet produkáltunk, hiába nem látszott az eredményen, mert 1-3 volt az állás, de büszkék lehettünk a beletett munkánkra. Az utolsó harmadban azonban előjöttek a régi hibák, 8 perc kiállítás 20 perc alatt elfogadhatatlan, ezzel el is úszott a győzelmi remény. Az Okanagan Hockey Academy ellen élet halál harcot vívtunk. Megmutatta a csapat az igazi karakterét 60 percen keresztül. Kiváló, önfeláldozó játékot produkáltunk, az első harmadunk talán a szezon egyik legjobbja volt. 2-2 után is mentálisan készen álltunk, hogy kihasználjuk ellenfelünk hibáit. Mindig is tudtuk, hogy ez a magas szint bennünk van! Folytatni kell tovább ugyanígy szombaton a DEAC Jégkorong Akadémia ellen.