Összefoglaló 2023. október 9., hétfő

LU19: ETO - DVTK 3-3 (2-0)

Hátrányból jött vissza a győri bajnokin a DVTK LU19-es együttese. A lányok a találkozó folyamán háromszor találtak be az ellenfél hálójába, amiért egy pont járt.

Országos Leány U19-es Bajnokság, 7. forduló

ETO FC Győr - Diósgyőri VTK 3-3 (2-0)

Győr, ETO Park, Játékvezető: Pápai Gábor (Takács Bence, Schwartz Dominik).
ETO FC Győr: Krizanová N. - Smuk K., Rozs F., Tóth S., Rajkovic F., Győri K., Szabová S., Kern F., Petrovics P., Gyürű-Gehrig S., Konrád K. Vezetőedző: Süle János.
Diósgyőri VTK: Varga E. - Kemenyiczki L., Horváth L., Székely E., Szondi Zs., Havasi  B., Veres V., Majnár A., Papp S., Szolomájer L., A. Myhal. Vezetőedző: Bánföldi Zoltán.

Csere: Krizanová N. helyett Spilenberg  M. a 46., Rozs F. helyett Varga V. az 58., Kemenyiczki L. helyett Kiss D. a 71., Szondi Zs. helyett Vadász V. a 78., Tóth S. helyett Máthé E. a 79., Győri K. helyett Kállai I. a 86. percben.
Sárga lap: Horváth L. a 32., Rajkovic  F. a 32., Kondrád K. a 49., Szolomájer L. a 60., Havasi B. a 70. percben.
Gólszerző: Petrovics P. (1-0) a 22., Rajkovics F. (2-0) a 33., Horváth L. (2-1) a 47., Papp S. (2-2) az 50., Smuk K. (2-3, öngól) az 54., Győri K. (3-3) a 64. percben.

Bánföldi Zoltán: - Az első félidőben a támadó szekciónk megfelelő volt, viszont a csapatunk védekező része nem tetszett. A második játékrészre sebességet váltottunk, ennek köszönhetően meg tudtuk fordítani a mérkőzést, ami nagyon dicséretes. Sajnos az előnyünket nem tudtuk megtartani, de így is büszke vagyok a csapat teljesítményére. Voltak kimondottan jó egyéni teljesítmények, amiből ebből lehet építkezni a jövőben. Az ellenfelünknek további sok sikert kívánunk.