December 3-án, szombaton Hajdúnánáson a fiatal diósgyőri birkózóké volt a főszerep a meghívásos utánpótlás birkózó versenyen, ugyanis 20 érmet szereztek a fiatal piros-fehérek. A gyermek II-es korcsoportban a dobogó tetejére állhatott Lakatos Milos (21 kg), Lakatos Győző (23 kg) és Polányi Soma (43 kg). A gyermek I-eseknél Oláh Zsombor (32 kg), Szilágyi János (35 kg) és Radics Ferenc (38 kg) nyakába akasztottak aranyérmet, míg a serdülőknél Tóth Zalán (62 kg) nem talált legyőzőre. A Diák I. és II-esek mezőnyében Szigeti Máté (29 kg) és Tóth Balázs (46 kg) nyert, míg Daróczi Márk (46 kg) aranyérme mellé a legjobb vidéki versenyző különdíját is bezsebelte. A DVTK - Miskolci Sportiskola csapata impozáns éremkollekciójával az első helyen végzett az egyesületi rangsorban.