Összefoglaló 2020. március 9., hétfő

U19: DVTK - Budai Futball Club SE 5-1 (3-0)

Az U19 II. osztályú bajnokság 18. fordulójában a DVTK korosztályos együttese a Budai Futball Club SE gárdáját látta vendégül. A piros-fehérek 5-1-es győzelmet arattak hazai környezetben Kacsó Botond, Ambrus Zsombor, Rostás Attila, Jónyer Kristóf és Helecz Dominik találatával. A győzelem értékét növeli, hogy Vincze Richárd csapata közel 60 percet emberhátrányban futballozott.

U19 II. osztály, 18. forduló

Diósgyőri VTK - Budai Futball Club SE 5-1 (3-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Strehó Erik (Bencsik Bálint, Soós-Valenta Bence)
DVTK: Furik - Nagy N., Mrva, Nagy Á., Juhos, Kispál, Jónyer, Rostás, Ambrus, Kacsó, Bartha. Vezetőedző: Vincze Richárd.
Budai Futball Club SE: Mártonfi - Polgárdi, Schuszter, Huba, Váradi, Árvai, Boksay, Koch, Horváth B., Bakró, Abaházi. Vezetőedző: Helm Tamás.

Csere: Juhos helyett Lehóczki a 31., Kispál helyett Magyar a 46., Bartha helyett Sipos a 46., Bakró helyett Jancsó a 46., Abaházi helyett Horváth B. a 46., Mártonfi helyett Monori a 46., Hiba helyett Dzimba az 58., Ambrus helyett Helecz a 69., Nagy Á. helyett Oláh a 72. percben.
Sárga lap: Jónyer az 54., Lehóczki a 60. percben.
Piros lap: Mrva a 28. percben.
Gólszerző: Kacsó (1-0) az 1., Ambrus (2-0) a 34., Rostás (3-0) a 43., Jónyer (4-0) az 58., Jancsó (4-1) a 76., Helecz (5-1) a 85. percben.