U21 magyar bajnokság - alapszakasz

2019.11.25. hétfő, Székesfehérvár
Ifj. Ocskay Gábor JA - DVTK Jegesmedvék 9:2 (4:2, 3:0, 2:0)

Rusznyák Szilárd: Sajnos a meccs nem úgy sikerült, ahogy szerettük volna. Előre nagyon jó megoldásaink voltak, de olyanokat hibáztunk hátul, amit könnyedén kihasznált az ellenfél.

2019.11.26. kedd, Miskolci Jégcsarnok
DVTK Jegesmedvék - MAC Budapest 2:4 (2:2, 0:2, 0:0)

Rusznyák Szilárd: Egy nagyon pörgős, nagyon jó színvonalú meccset játszottunk a MAC csapatával. Az első két harmadban oda-vissza hoki volt. A harmadik harmadban a rengeteg kiállítás miatt nem tudott folyamatos játék kialakulni. Nagyon nagyot küzdöttünk 60 percen keresztül .

U18 EBJL Master Round

2019.11.22. péntek, Érdi Jégcsarnok

2019.11.23. szombat, Érdi Jégcsarnok

2019.11.24. vasárnap, Érdi Jégcsarnok

Urbán Péter: Mindhárom meccsen ugyanazzal a problémával küzdöttünk. Nem álltunk készen a meccs kezdetekor, nem voltunk elég határozottak, céltudatosak. A legjobb osztrák csapatok ellen játszottunk és szörnyű volt látni a különbséget. Amíg mi korongvesztés után behátrálunk és védekezünk, addig az osztrákok letámadnak és minden erejükkel a korong visszaszerzésére koncentrálnak. Ennek a mentalitásnak köszönhető a fejlődésük, az előnyük. Ezt a gondolkodásmódot szeretném adaptálni a csapatomba is.

U14B magyar bajnokság - alapszakasz

2019.11.23. szombat, Miskolci Jégcsarnok

2019.11.25. hétfő, Miskolci Jégcsarnok

Láda Péter: Ha könnyű ellenfelekkel játszunk az baj. Ha velünk azonos képességű és erejű csapattal, mint például a Debrecen, akkor viszont nem tudunk érvényesülni, sokan szenvednek a pályán. Ezen a mérkőzésen hiányoltam a karaktereket a csapatból. Az kevés, ha soronként 1-2 ember játszik kifejezetten jól, a többiek pedig átlagos, vagy rosszabb arcukat mutatják. Csak akkor tudunk eredményesek lenni, ha mind az 5 ember, aki a jégen van küzd, hajt és mellette még jól is képes játszani. Pozitívum, hogy az első éves fiatalok meghatározó játékerőt képviselnek és minden mérkőzésen hozzák a tőlük elvárható szintet.