Összefoglaló 2019. november 12., kedd

U19: Kaposvár - DVTK 4-4 (2-2)

Nyolc gólt hozó, fordulatos mérkőzést játszott a DVTK U19-es korosztálya a Kaposvár vendégeként. Vincze Richárd együttese kétszer vezetett a találkozón, kétszer egyenlített, így végül 4-4-es döntetlennel zárult az összecsapás.

U19 II. osztály 12. forduló

Kaposvári Rákóczi BFLA - Diósgyőri VTK 4-4 (2-2)

Kaposvár, Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep. Játékvezető: Nyakas Balázs (Szkrajncsics Péter, Kósa Kálmán)
Kaposvár: Boda - Simon, Szép, Sólyom, Orsós, Balogh M., Palkovics, Fridrich, Baki, Kocsis, Kovács V. Vezetőedző: Horváth Zoltán.
DVTK: Prokopenkó - Stefán, Lehóczki, Zsemlye, Nagy Á., Sipos, Pogonyi, Jónyer, Oláh, Rostás, Kacsó B. Vezetőedző: Vincze Richárd.

Csere: Kocsis helyett Balog A. a 62., Balogh M. helyett Rituper a 78., Rostás helyett Karika a 78., Stefán helyett Bartha a 78., Szép helyett Holoda a 82., Pogonyi helyett Bernáth a 85. percben.
Sárga lap: Simon a 32., Oláh a 47. percben.
Piros lap: -
Gólszerző: Kacsó B. (0-1, 11-esből) a 11., Kocsis (1-1) a 14., Szép (2-1) a 28., Kacsó B. (2-2) a 44., Orsós (3-2) a 48., Jónyer (3-3) az 55., Pogonyi (3-4) a 75., Balog (4-4) a 86. percben.