Összefoglaló 2019. október 28., hétfő

U15: DVTK - Kisvárda 3-3 (1-1)

Az U15 I. osztályú bajnokság 10. fordulójában a DVTK korosztályos együttese hazai pályán fogadta a Kisvárda gárdáját. Jordán András csapata fordulatos mérkőzésen végül 3-3-as döntetlen játszott.

U15 I. osztály 10. forduló

Diósgyőri VTK - Várda Labdarúgó Akadémia 3-3 (1-1)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Sántha Péter (Nagy Gábor, Jakab Gyula)
DVTK: Tóth B. - Csicsvári, Németh, Komlósi, Ferencsik S., Bedő, Tamás, Kollár, Jacsó, Kövesi, Varga Z. Vezetőedző: Jordán András.
Kisvárda: Popovych - Adu, Juhász D., Vojtko, Lukecha, Kosovschuk, Puporka, Jávor, Ivanicja, Chepkanych, Babych. Vezetőedző: Deák Béla.

Csere: Tamás helyett Fekete a 41., Chepkanych helyett Napuda a 46., Varga helyett Demeter a 60., Jávor helyett Bíró a 72., Puporka helyett Széll a 80. percben.
Sárga lap: Ferencsik S. a 16., Juhász a 41., Komlósi a 69. percben.
Piros lap: -
Gólszerző: Kosovshcuk (0-1) a 26., Kollár (1-1, 11-esből) a 41., Fekete (2-1) a 44., Napuda (2-2) az 52., Puporka (2-3) a 62., Kövesi (3-3) a 81. percben.