Összefoglaló 2019. október 11., péntek

DVTK FUX - TFSE 2:3

Vereséggel kezdte 2019/20. évi bajnoki szereplését a DVTK FUX, miután egy fordulatos mérkőzésen, óriási küzdelem végén 3:2 arányban a TFSE gárdája diadalmaskodott.

Női Röplabda NB I Liga, alapszakasz 1. forduló

DVTK FUX - TFSE 2:3 (18, -21, -22, 22, -12)

Miskolc, Generali Aréna, 300 néző. Játékvezető: Jámbor Tamás Zoltán és Csizmarik József.
DVTK: Kovács, Topor, Szajkó, Sitku, Donaghy, Leidgeb. Csere: Dömsödi (liberó), Kundrák, Kiss E. Szakmai igazgató: Toma Sándor.

Edzői értékelés

Toma Sándor: - Úgy gondolom jól kezdtük a találkozót, a taktikát betartva fegyelmezetten játszottunk. A második szettben volt néhány igencsak véleményes játékvezetői döntés, amely megfogott minket. Sajnálom, hogy egy-két játékos leállt ebből kifolyólag. A negyedik szettben újra egységesen, minden pontért megküzdve játszottunk, de a döntő játszmában a jó kezdést követően a térfélcsere után megint leragadtunk. Össze kell még érnie a csapatunknak.

A mérkőzés részletes statisztikája itt olvasható.

A DVTK FUX együttese legközelebb Budapesten a Palota vendégeként lép pályára 2019. október 19-én szombaton 17 órától a Megyeri úti Tungsram Csarnokban.