U21 bajnokság

2019.09.23. hétfő, Miskolci Jégcsarnok
DVTK Jegesmedvék - Dunaújvárosi Acélbikák 5-0 (3:0, 1:0, 1:0)

Rusznyák Szilárd, vezetőedző: Mindenki tisztában volt vele, hogy ha továbbra is szeretnénk versenyben maradni az A csoportba való jutásért, akkor nyernünk kell ezt a mérkőzést annak ellenére, hogy nagyon jó állományból álló Dunaújváros volt az ellenfél. A srácok koncentráltan, nagy lendülettel játszottak végig. A második harmad elején volt egy kis hullámvölgyünk, amit sikerült átvészelni, de összességében azt mondhatom, hogy nagyon magabiztosan és nagyon tudatosan játszva tartottuk itthon a három pontot. Nagyon büszke vagyok a srácokra, mert nagyon sok munkát tettek bele ebbe a mérkőzésbe.

U18 bajnokság

2019.09.18. szerda, Miskolci Jégcsarnok
DVTK Jegesmedvék - Vasas 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)

2019.09.21. szombat, Tüskecsarnok
KHM SE- DVTK Jegesmedvék 4:7 (1:3, 1:2, 2:2)

U16 bajnokság

2019.09.22. vasárnap, Miskolci Jégcsarnok
DVTK Jegesmedvék - Győri Nemak Dana ETO HC 8:3 (3:1, 3:2, 2:0)

Verba Gábor, vezetőedző: Az U16 A bajnokság első fordulójában a győri csapattal játszottunk az elmúlt vasárnap. Jól kezdtük a mérkőzést, végig mi irányítottuk a játékot és 3-1-es vezetéssel ment be a csapat az első harmad után az öltözőbe. A 2. harmad elején kaptunk két gyors gólt, amivel felhoztuk az ellenfelet, de a harmad végére ismét átvettük a vezetést. A záró harmadban még 2 gólt sikerült szereznünk ezzel beállítva 8-3-as végeredményt.

U14B bajnokság

2019.09.19. csütörtök, Debreceni Jégcsarnok
Debreceni Hoki Klub B - DVTK Jegesmedvék 0-18 (0:5, 0:11, 0:2)

2019.09.21.szombat, Tüskecsarnok
KMH SE Warriors - DVTK Jegesmedvék 0-14 (0:3, 0:5, 0:6)

2019.09.22. vasárnap, FTC Sátras pálya
HC Kiskőrös-Spartak - DVTK Jegesmedvék 3-13 (1:1, 0:5, 2:7)

U8-U10 torna

Kiss Zoltán, edző: A DVTK Jegesmedvék U8-as és U10-es csapata is elkezdte az idényt. A gyerekek torna rendszerben játszanak, hétvégén a Vasas jégcsarnokában tartották meg az Őszi Gyermek Jégkorong Fesztivált. Csapatunk a Vasas B együttesével, a Sportországgal, a Jégkerttel és az Óbudai Hoki Akadémiával játszottak. Ebben a korosztályban nincs eredmény számítás, mert a játék a lényeg. Persze azért mindenki számon tartja a kapott és adott gólokat, így aztán a gyerekeinknek volt részük örömben és bánatban is. Az látható hogy még nagyon az út elején járunk, sok munka vár még ránk.

Az U8-as csapat tagjai: Wágner-Lakatos Tamás, Baráth Adrián, Bejó Bálint, Fojtán Ábel, Fridrik Bende, Kéri Bence, Malyár Dorián, Nagy Kende, Péderi Márk, Szabó Ákos, Vas Zsombor, Zbogár Zente

Női U25 bajnokság

2019.09.22 13.45. Dunaújvárosi Jégcsarnok

Angel NJSE - DVTK Jegesmedvék 5-2 (3:2, 1:0, 1:0)

Velty Roland, vezetőedző: Rendkívül jól kezdtünk, már a 37. másodpercben megszereztük a vezetést (0-1). Sajnos 3 percre rá érkezett a gyors válasz (1-1). Ezék után ismét mi voltunk eredményesek (1-2). Rövid idö elteltével ismét kiegyenlített az ellenfél (2-2), majd pár perc múlva átvették a vezetést is (3-2). Következett az első szünet, ahonnan az elenfél érkezett meg éberebben és már 4-2 volt a táblán a hazai csapat javára. Kiegyenlített mérkőzés volt végig, gól helyzetek mindkét oldalon. A hátra lévő 38 percben jó játék zajlott, de az utolsó másodpercekben nem figyeltünk oda, és egy kiugrásból az ellenfél ismét eredményes volt (5-2). Jó színvonalú és tempójú mérkőzést játszottunk. Csapategységből ismét jól vizsgáztak a lányok, még nagyobb odafigyeléssel és egy kis szerencsével akár szorosabb eredmény is lehetett volna. Dolgozunk tovább a siker és a várt győzelem reményében. Folytatás két hét múlva Óbudán .