Összefoglaló 2019. augusztus 26., hétfő

U16: DVTK - UTE 6-2 (3-0)

Kiütéses győzelemmel kezdte az új idényt a DVTK U16-os korosztálya. Bém Gábor csapata hazai pályán győzte le 6-2-re az Újpesti TE együttesét. Nahaj Norbert négy találattal járult hozzá a győzelemhez.

U16 II. osztály, 1. forduló

Diósgyőri VTK - Újpesti TE 6-2 (3-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Hadházi László (Hegyes Tibor, Rácz Tamás)
DVTK: Bánhegyi B. - Marok, Szloboda, Balázs, Veréb, Nahaj, Ferencsik B., Illés, Csorba, Balázsi, Jacsó. Vezetőedző: Bém Gábor.
UTE: Urbán - Mizák, Jova, Szücs, Jászai-Deák, Vass, Hanzli, Korógyi, Baráth, Regdánszki, Varga L. Vezetőedző: Rácz Görgy.

Csere: Regdánszki helyett Mészáros a 35., Vass helyett Tahir a 46., Szücs helyett Gál a 46., Illés helyett Gulyás az 55., Ferencsik B. helyett Kiss P. a 61., Bánhegyi B. helyett Domonkos a 61., Tahir helyett Bánkuti a 61., Hanzli helyett Rajnai a 61., Jacsó helyett Szűcs a 72., Nahaj helyett Sándor a 72. percben.
Sárga lap: Csorba a 73. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Nahaj (1-0) a 17., Nahaj (2-0) a 33., Nahaj (3-0) a 44., Balázsi (4-0, 11-esből) az 50., Csorba (5-0) az 52., Nahaj (6-0) a 61., Korógyi (6-1) a 66., Gál (6-2) a 77. percben.