Összefoglaló 2019. március 31., vasárnap

DVTK tartalék - Sényő 3-1 (0-1)

Az NB III. Keleti-csoport 21. fordulójában hazai pályán győzött a DVTK tartalék, a gólokat az U18-as válogatott Farkas Marcell és Szűcs Kornél, valamint egy korábbi korosztályos válogatott, Boros Gábor szerezték.

NB III. Keleti-csoport 21. forduló

Miskolc, DVTK Edzőközpont, 50 néző. Játékvezető: Fekete Tibor (Farkas Dávid, Dobos Szilárd).
DVTK tartalék: Pápai - Farkas M., Géringer L., Szűcs K. - Valkay, Géringer T., Korbély, Zsiga, Orosz M. - Varga J., Boros G.. Vezetőedző: Vég Csongor.
Sényő: Gagyi - Bodó, Klepács, Kristófi, Lakatos L., Bernáth, Fabu, Kapacina K., Barcsay, Kapacina V., Márton.

Csere:  Varga J. helyett Budaházi a 65., Géringer T. helyett Jónyer a 74., Barcsay helyett Lakatos B. és Kristófi helyett Phrakonkham a 76., Korbély helyett Mertse a 83., Lakatos L. helyett Ács a 86. percben.
Sárga lap: Farkas M. a 16., Bodó a 33. percben.
Gólszerző: Kapacina V. (0-1) a 15., Farkas M. (1-1) az 51., Szűcs K. (2-1) a 85., Boros G. (3-1) a 90+4. percben.

15. perc Egy szögletet követően Kapacina Valer góljával vezetést szerzett a vendég csapat, 0-1

51. perc: Farkas Marcell távoli lövésével egyenlített a DVTK, 1-1

85. perc: Egy jobb oldali támadás végén Szűcs Kornél lőtt a hálóba, 2-1

90+4.perc Egy gyors kontratámadás végén Boros Gábor emelte át a kapust, 3-1

Vég Csongor: - Nagyon nehéz meccset sikerült megnyerni ma egy jó csapat ellen, gratulálok a fiúknak! Át kell menteni a szezon hátralévő fordulóira azt a hőfokot, amin a második félidőben játszottunk. Amikor kellett jól játszottak, amikor a küzdésre volt szükség, abban is jeleskedtek, és amikor a szerencse kellett, hogy itthon tartsuk a három ponto,t azért is megdolgoztunk. Úgy érzem megérdemeltem nyertünk. Gratulálok a Sényőnek is, mert szervezett, jó csapatuk van.

Imrő László: - Úgy gondolom, hogy ezt a mérkőzést az első félidőben el kellett volan dönteni. A második félidőt nagyon rosszul kezdtük, és igazából ellenfelünk mind játékban mind akaratban felénk nőtt, így nem maradt más hátra, hogy gratuláljunk a mai győzelmükhöz, ami teljesen megérdemelt.