Összefoglaló 2018. december 3., hétfő

U19: PAFC - DVTK 3-0 (1-0)

Az U19 I. osztályú bajnokság 8. fordulójának mérkőzéseit játszották le december első hétvégéjén a csapatok. A DVTK korosztályos együttese a Puskás Akadémia FC vendége volt.

U19 I. osztály 8. forduló

Puskás Akadémia FC - Diósgyőri VTK 3-0 (1-0)

Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna. Játékvezető: Borsos Tamás (Katona György, Nasz Balázs)
PAFC: Ásványi - Koch, Major, Papp L., Körmendi, Papp M., Sipos, Skribek, Kocsis Be., Magyar, Radics. Vezetőedző: Visinka Ede.
DVTK: Bánhegyi D. - Sramkó, Orosz M., Farkas, Budaházi L., Zsiga, Szűcs, Fenyőfalvi, Erdősi, Mertse, Korbély. Vezetőedző: Fogarasi Zoltán.

Csere: Papp L. helyett Ganbold a 34., Magyar helyett Nagy Z. a 66., Skribek helyett Kiszely a 66., Sramkó helyett Lehóczki a 66., Mertse helyett Csávás a 66., Budaházi L. helyett Bartalis a 80., Korbély helyett Vereckei a 80., Zsiga helyett Gönczi a 84., Radics helyett Tóth A. a 84., Kocsis Be. helyett Kocsis Ba. a 84 percben.
Sárga lap: Kocsis Be. a 42., Zsiga az 53., Magyar a 61., Radics a 75., Sipos a 85. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Skribek (1-0) a 25., Kiszely (2-0) a 73., Kiszely (3-0) a 81. percben.