Diósgyőri VTK - Kisvárda Master Good 1-2 (1-0)

DVTK Edzőközpont, zárt kapuk mögött. Játékvezető: Mencsik László (Farkas Dávid, Szarvas László)
DVTK: Bukrán - Nagy T., Lipták, Tamás, Bárdos - Tóth Borisz, Tóth Barnabás, Ivánka - Makrai, Vernes, Óvári Vezetőedző: Fernando Fernandez
Kisvárda Master Good: Felipe - Lukyanchuk, Berios, Partsvania, Vári - Lucas, Mitošević, Mišić, Karasyuk - Ilić, Shynder. Vezetőedző Kondás Elemér

Csere: Bukrán helyett Radoš a 46., Berios helyett Izing a 46., Vári helyett Protić a 46., Nagy T. helyett Eperjesi a 65., Lipták helyett Karan a 65., Tamás helyett Brković a 65., Bárdos helyett Forgács a 65., Tóth Borisz helyett Mazalović a 65., Tóth Barnabás helyett Busai a 65., Ivánka helyett Hasani a 65., Makrai helyett Shestakov a 65., Vernes helyett Bacsa a 65., Óvári helyett Ugrai a 65., Karasyuk helyett Melnyk a 68., Shynder helyett Kovácsréti a 68., Mišić helyett Zanko a 70., Ilić helyett Sassá a 79. percben.
Gólszerző: Makrai (1-0) az 35., Shynder (1-1) az 59., Kovácsréti (1-2) a 82. percben.

35. perc: Makrai Gábor két védőt is elfektetett, majd higgadtan kilőtte a hosszú sarkot. 1-0

59. perc: Egy tetszetős kényszerítőzés után egyenlített a Kisvárda. Anton Shynder a gólszerző. 1-1

82. perc: Radoš kicsit kint állt a kapujából, ezt vette észre Kovácsréti, aki okosan átemelte a DVTK hálóőre felett a labdát. 1-2

Fernando Fernandez: - A legfőbb cél most az volt, hogy a keret egy részének több játékperc legyen a lábában, mint legutóbb. Összességében egy jó meccset játszottunk. Amit megbeszéltünk a mérkőzés előtt, azt a játékosok próbálták végrehajtani. Nagyon sok gólszerzési lehetőséget alakítottunk ki, de két hibából kaptunk két gólt.