HCPL II. osztály

DVSC - DVTK 2-3

DVSC: Szabó Zsolt - Kecső Balázs, Szabó Dávid, Szerda Mihály, Lovász Tamás - Majer Péter, Dominik Pastorek, Fekete Florin, Kokas Balázs, Murár Dániel - Majer Gábor. Csapatmenedzser: Majer Gábor, helyettes: Lovász Tamás

DVTK: Szuhanyik Péter - Megyeri Dávid, Güldner Ádám, Juhász József, Klesitz Tamás - Papp Szabi, Szemán Máté, Lukács Patrik, Váradi László, Tamás Gábor - Rózsa Ábel. Csapatmenedzser: Juhász József

Gólszerző: Lukács P. (0-1) az 5., Murár D. (1-1) a 9., Rózsa Á. (1-2) a 42., Majer G. (2-2) az 54., és végül Szabó Zs. (2-3, öngól) az 58. percben.

Kulcspillanatok:

5.perc: Egy kontrát követően Ábel passzol remek ütemben Lukács elé, aki könnyedén megszerzi csapata vezető gólját, 0-1

9.perc: Hamar válaszolni tud a hazai csapat, Zyks két védő között remekül lép meg és a kapuba is betalál, 1-1

42.perc: Szabi bal szélen húzza meg a labdát és a tizenhatoson belülre is sikerül bejutni, ahonnan a hosszúra érkező Ábel fejére továbbítja a labdát, akinek már csak bólintania kellett, 1-2

54.perc: Gaben kap labdát a 11-es pont környéken és a tőle megszokott kíméletlenséggel egy könnyed labda átvételt követően újra megzörgeti a vendégek hálóját, 2-2

58.perc: Újra Szabi adja be a lábdát a bal szélről, ami Hypno fejének, a hazaiak kapufájának és végül Szabó Zsolt hátának találkozásával a hálóban köt ki, 2-3

DVTK - DVSC 3-0

Gólszerzők: Szabó Zs. (1-0, öngól) a 33., Lukács P. (2-0) a 41., Rózsa Á. (3-0) a 45. perc után.

33. perc: Lukács adja be szinte az alapvonalról a labdát, amit Ábel fejel a kapuba a vendégek kapusának érintésével, 1-0

41.perc: Szemán Máté ad zseniális labdát Rózsa Ábelnek, aki egy az egyben a kapussal önzetlenül tovább pöcköli a labdát Lukácsnak, aki már csak az üres kapuba gurítja azt, 2-0

45+ perc: Kis szögletet követően adja be a labdát Lukács Patrik, amiért Rózsa Ábel ugrik a legmagasabbra és a kapuba is továbbítja azt, 3-0

Juhász József: Nincsenek szavak a ma estére, nincsenek szavak azokra a srácokra, akikkel ma a pályán voltam. Mondanom sem kell mekkora nyomás alatt sikerült hatalmas eredményt elérnünk. Csodálatos egyéni teljesítményeket láttunk minden poszton. Hibátlan csapatmunkát a pálya összes pontján. Ők, pontosabban Mi ma mindent megtettünk egymásért. Egy remek csapat ellen, akik a szezon elejétől kezdve magabiztosan és jól játszottak, emelem kalapom előttük! A srácoknak pedig köszönöm, hogy a világ legbüszkébb emberévé tettek és remélem nem felejti el senki, hogy a neheze, vagyis az osztályozó még hátra van. Hajrá DVTK!

Lovász Tamás: Sajnos megint kapott góllal kezdtük az első találkozót, az elmúlt meccseinket sorra igy kezdjük, ami folyamatosan megnehezíti a dolgunkat! A DVTK vezetését követően hamar egyenlítettünk, sőt a vezetést is megszerezhettük volna, már a mérkőzés elején! Sajnos a szerencse ismételten elpártolt a csapatunktól, megpróbáltunk mindent megtenni az első meccsen, de sajnos nem sikerült a győzelem, de meg a döntetlen sem. A második mérkőzésen a kért taktikát nem tudtuk betartani, hogy nyugodtan járatjuk a labdát és próbálunk türelmesen az ellenfél hibáira apellálni, és kontarára játszani. Az első kapott gólt követően már szaladtunk az eredmény után. Sajnos szétesett a játékunk, igy könnyedén és megérdemelten nyert a DVTK csapata. Tudjuk jól, hogy a DVSC Esportnak az első szezon tanuló időszak volt, mivel csapatunk a bajnokság kezdete óta játszik együtt, míg sok másodosztályú csapat már minimum 1-1,5 éve! Gratulálunk a DVTK csapatának és sok sikert kívánunk nekik a továbbiakban!