Összefoglaló 2017. november 18., szombat

DVTK - Kóka FNLA 4-0 (2-0)

A JET-SOL Liga Női NB I. 11. fordulójában Kazincbarcikán fogadta a DVTK női labdarúgó csapata a Kóka együttesét, és jó játékkal, négygólt lőve nyert. Olivera Marković duplázott, mellette Bianca Sandu és Újvári Krisztina talált be a kapuba.

JET-SOL Liga Női NB I. 11. forduló

Kazincbarcika, Pethe András Stadion. Játékvezető: Szigetvári Márk (Nagy Petra, Kurinka Béla).
DVTK: Vuković - Sinka, Jáhn, Olar, Boros - Újvári, Tóth A., André, Sandu  Kerekes, Marković.  Vezetőedző: Fórizs Sándor.
Kóka: Erős - Rőhberg, Nagy V., Róth, Vidovenyecz, Kovács T., Buzás, Ott, Csigi, Papp L., Pusztai.

Csere: Róth helyett Török és Kovács helyett Patkós a 46., Erős helyett barti a 74., Kerekes helyett Bukovszki a 81., Marković helyett Kresák a 90+1. percben.
Sárga lap: Ott a 18. percben.
Gólszerző: Marković (1-0) a 22., Sandu (2-0) a 41., Újvári (3-0) az 57., Marković (4-0) a 87. percben.

Fórizs Sándor: - Akár még nagyobb különbséggű győzelmet is arathattunk volna, hiszen nagyon jól játszottunk, sok százszázalékos helyzetet alakítottunk ki, azonban a rossz talajnak is köszönhetően nem mindet értékesítettük.