Összefoglaló 2017. november 5., vasárnap

Astra HFC - DVTK 0-2 (0-2)

A JET-SOL Liga Női NB I. 9. fordulójában az Astra-4IG-HFC vendégeként lépett pályára a DVTK női labdarúgó csapata. Fórizs Sándor együttese Olivera Marković és Jáhn Klaudia találatával szerezte meg a három pontot Üllőn.

JET-SOL Liga Női NB I., 9. forduló

Astra-4IG-HFC - DVTK 0-2 (0-2)

Üllő, Üllő SE Sportpálya. Játékvezető: Tolnay Annamária (Révész Csilla, Péntek Zsuzsanna)
Astra HFC: Farkas - Tatai, Rozmis, Krascsenics P., Godván, Pintér, Gál, Görög, Dikanová, Gelb, Krascsenics Cs.
DVTK: Vuković - Jáhn, Olar, Kresák, Boros -  Újvári, Tóth, Sandu, - Kerekes, Marković. Vezetőedző: Fórizs Sándor.

Csere: Dikanová helyett Halászi a 46., Görög helyett Véninger a 46., Kerekes helyett Bukovszki a 72., Gelb helyett Balázs a 75., Újvári helyett Sinka a 85. percben.
Sárga lap: Pintér a 42., André az 55., Tóth a 64., Marković a 89. percben.
Piros lap: Gál az 55. percben.
Gólszerző: Marković (0-1) a 19., Jáhn (0-2) a 44. percben.

19. perc: Egy szögletvariáció után, Marković lőtt a hosszú a sarokba, 0-1.
44. perc: Diósgyőri kontratámadás végén Marković passzolt Jáhn elé, aki a hosszú sarokba lőtte a labdát, 0-2.

Fórizs Sándor: - Végig jól játszottunk, de a szünetben azt mondtam a lányoknak, hogy bár két góllal vezetünk, a mérkőzést még nem nyertük meg. Kértem, hogy támadjuk le az ellenfelet továbbra is, és próbáljunk újabb gólokat szerezni, sajnos ez nem sikerült. Összességében gratulálok a lányoknak a győzelemhez, mert megérdemelték a sikert.