Összefoglaló 2017. október 15., vasárnap

NB III.: DVTK tartalék - Monori SE 3-3 (1-0)

A listavezető Monort fogadta a DVTK tartalék együttese a bajnokság 10. fordulójában Kazincbarcikán. A Sütő Szilárd által felkészített DVTK tartalék ugyan kétszer is vezetett a találkozó során, végül nem sikerült begyűjteni mind a három pontot.

NB III. Keleti-csoport, 10. forduló

DVTK tartalék - Monori SE 3-3 (1-0)

Kazincbarcika, Kazincbarcikai Pete András Stadion. Játékvezető: Szigetvári Márk (Zsákai Milán, Kurinka Béla)
DVTK tartalék: Bukrán - Nagy, Ivánka, Oláh, Bárdos - Szabó, Tóth B., Szalóczy, Óvári - Bacsa, Makrai. Megbízott vezetőedző: Sütő Szilárd.
Monor: Bozsó - Karacs, Ficsor, Villányi, Mundi, Urbán, Pintér, Hunay, Sági, Tóth Á., Balogh. Vezetőedző: Horváth Dávid.

Csere: Óvári helyett Nemes az 55., Mundi helyett Csicsek az 55., Ficsor helyett Mészáros a 68.,Makrai helyett Ternován a 70., Urbán helyett Bonifert a 79., Szabó helyett Molnár a 82. percben.
Sárga lap: Hunya a 24., Karacs a 33., Makrai a 42., Sági a 47., Nemes a 71., Bozsó a 80., Ivánka a 84., Szalóczy a 88. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Oláh (1-0) a 24., Bacsa (2-0) a 61., Urbán (2-1) a 64., Bacsa (3-1) a 67., Tóth Á. (3-2) a 78., Balogh (3-3) a 81. percben.

24. perc: Szabó Balázs kiváló szögletére Oláh Bálint érkezett középen, 1-0 a hazai csapatnak.
61. perc: Egy szögletet követően ismét gólt szerzett a DVTK. Bacsa Patrik találatával 2-0.
64. perc: A vendégek gyorsan reagáltak a DVTK második góljára, Urbán Bálintot ugratták ki a félpályáról, aki Bukrán kapujába talált, 2-1.
67. perc: Újabb hazai találat: Bárdos passzából Bacsa volt eredményes, 3-1.
78. perc: Labdát vesztett a DVTK a saját tizenhatosa előterében, a Monor  pedig kihasználva a lehetőséget szerzett gólt, 3-2.
81. perc: Szélről beérkező labdára érkezett Balogh középen és kiegyenlített, 3-3.

Edzői értékelés

Sütő Szilárd, megbízott vezetőedző: 2-0, illetve 3-1-es vezetésünkig nagyon jó felfogásban játszottunk. Meg kell tanulnunk, hogyha a csapat ilyen munkát rak a mérkőzésbe, az utolsó húsz percet nem szórakozhatjuk el. Ettől függetlenül, nagyon örülünk a két forduló alatt szerzett 4 pontunknak, ami bíztató a jövőre nézve.
Horváth Dávid, vezetőedző: Eléggé fizikális játékkép alakult ki, jó irammal párosítva. A második félidő huszadik percéig nem sokat adtam volna a pontszerzésnek, de volt bennünk hit.