Eötvös DPSE - DVTK II. 8-10

Budapesten játszott szombaton a DVTK második csapata az asztalitenisz NB I. Keleti-csoportjában. A vendégek a Bari, Tóth Zs., Doros, Halász csapattal indultak a fővárosba. Érdekes volt, hogy az ellenfél csapatát erősítette a volt DVTK játékos, Kővári Balázs.

A két párost simán hozták a hazaiak és 2-0-ra vezettek az első összecsapások után.

Az első négy mérkőzés után 4-2-re vezetett összetettben az Eötvös csapata.

A második körben felszívta magát a diósgyőri gárda, különösen Doros Szilárd volt elemében, aki fantasztikus játékkal legyőzte Kővárit, így összetettben 5-5 lett az állás.

A harmadik fordulóban 2-2-re hozták a felek a mérkőzéseket, így maradt a döntetlen, 7-7.

Az utolsó körre maradt a döntés, amit a DVTK nyert meg így 10-8-ra megnyerték az összecsapást.

Férfi Asztalitenisz NB I., Keleti-csoport 3. forduló

Győzött: Doros 4, Bari 3, Tóth Zsolt 3.

DVTK II.-Nyírbátori ASE 13:5

Vasárnap délután a második fordulóból elhalasztott mérkőzését pótolta a DVTK második számú csapata. Egy helyen változtatott az összeállításon Barták László csapatvezető, Rózsahegyi Péter kezdett, és maradt a Bari, Tóth Zs.,Doros trió.

A két párosban megadták az alaphangot a diósgyőriek, simán hozták a mérkőzéseket, így 2-0-ra vezetett a DVTK.

Már az első négy mérkőzésen elhúztak a hazaiak. összesítésben 5-1 ide.

A második sorozatban már 8-2-re vezetett a DVTK és ezután sem állt le a csapat.

2-2 lett a harmadik sorozat, így már biztos volt a diósgyőri siker. 10-4 a DVTK javára.

A végén lazán játszottak a fiúk, 3:1-re hozták az utolsó kört, 13-5 lett a találkozó végeredménye. Doros Szilárd vasárnap is verhetetlennel bizonyult

Férfi Asztalitenisz NB I., Keleti-csoport 2. forduló

Győzött: Doros 4, Bari 3, Tóth Zs. 3, Rózsahegyi 1, Bari-Doros és Tóth Zs.-Rózsahegyi páros.