A vendégek számítottak a találkozó esélyesének, de a DVTK színeiben asztalhoz álló Széll, Molnár és Reinholds hármas mindent megpróbált a siker érdekében a Fazekast, Kristont és a fiatal Szitát felvonultató celldömörkiekkel szemben.

Párosban a már megszokott Széll-Molnár páros mérkőzött meg a Fazekas-Kriston duó ellen. A diósgyőrieknek sajnos csak az első két szettben volt sanszuk, 0-3 (9:11,11:13,1:11) lett ennek a játéknak a vége, 0-1 a vendégeknek.

Sajnos a folytatás sem volt sokkal jobb, a Széll - Szita párharc 0-3-as (9:11,2:11,7:11) eredményt hozott. 0:2 a CVSE javára.
Reinholds - Fazekas 0:3 (3:11,1:11,6:11). Összesítésben így már 0-3, majd Molnár szenvedett újabb vereséget, ezúttal Kriston ellen, 0-3 (9:11,1:11,9:11). 0-4 a vendégeknek.

Következett a Széll Zsolt - Fazekas csata, amiből a diósgyőri játékos jött ki győztesen, aki óriási skalpot szerzett, hiszen végig irányítva a mérkőzést a többszörös magyar bajnok Fazekast verte nagyon jó játékkal. Széll-Fazekas 3-1 (11;8,6:11,11:6,11:9). Szépített a DVTK, 1-4.

A Molnár - Szita összecsapás 1-3-ra végződött (12:10,10:12,4:11,7:11), így 1-5 a Celldömölknek.

Végül pedig Reinholds mérte össze az erejét Kristonnal, amiből a vendég játékos jött ki győztesen, 1-3 (6:11,3:11,11:9,8:11). A mérkőzés végeredménye: 1-6.

András Miklós, szakosztályvezető: - Sajnos erre lehetett számítani. Ugyan Széll Zsolt mindkét meccsén nagyon jól játszott és Molnárnak is voltak jó percei, sajnos ma nem jött össze neki a győzelem, de majd legközelebb.