Összefoglaló 2017. augusztus 28., hétfő

U14: DVTK - PAFC 1-3 (1-3)

Első nagypályás mérkőzését játszotta a DVTK U14-es csapata az új idényben. A diósgyőri fiatalok 3-1-s vereséget szenvedtek hazai pályán a Puskás Akadémia ellen.

U14 I. osztály 1. forduló

Diósgyőri VTK - Puskás Akadémia FC 1-3 (1-3)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Porcs Tamás (Suszter Gábor, Sántha Szabolcs)
DVTK: Csernely - Veréb, Nahaj, Szloboda, Kiss P., Vajda, Fercsák, Kövesi, Béres, Demeter, Fülöp. Vezetőedző: Kiser László.
PAFC: Pécsi - Polák, Csernus, Kiss N., Tarcson, Pekár, Bakti, Babós, Pataki, Gruber, Szücs.

Csere: Demeter helyett Jurek a 41., Kövesi helyett Agárdy a 41., Pataki helyett Geiger a 47., Szücs helyett Mitring a 47., Kiss P. helyett Bak az 53., Gruber helyett Perfetto az 57., Bakti helyett Marsa az 57., Vajda helyett Drahos a 67., Tarcsony helyett Győri a 78., Csernus helyett Némeht a 78. percben.
Sárga lap:
Piros lap:
Gólszerző: Fülöp (1-0) a 7., Babós (1-1) a 26., Bakti (1-2) a 36., Gruber (1-3) a 38. percben.