Összefoglaló 2017. augusztus 27., vasárnap

Tiszafüred - DVTK tartalék 2-2 (0-1)

Tiszafüreden lépett pályára az NB III. Keleti csoportjának 3. fordulójában a DVTK tartalék csapata.

NB III. Keleti csoport 3. forduló

Tiszafüred VSE - DVTK tartalék 2-2 (0-1)

Tiszafüred, 200 néző. Játékvezető: Bana Gergely (Kovács Gábor, Török Katalin)
Tiszafüred VSE: Szalánczy - Vincze, Bgár, Kalóz, Tóth T., Papp N., Székely, Bozsó, Benedek, Boros J., Sebe A. Vezetőedző: Csillag László
DVTK tartalék: Bukrán - Ivánka, Mahalek, Tucsa, Nemes - Szakóczy, Oláh B., Kitl M., Bárdos - Szarka, Bacsa. Vezetőedző: Kriston István

Csere: Bogár helyett Csábi a 46., Papp N. helyett Pesti a 61., Kitl M. helyett Korbály a 82., Bacsa helyett Szabó II B. a 87. percben.
Sárga lap: Kitl M. a 47., Szalóczy az 57., Bozsó az 57., Tóth T. a 64., Sebe A. a 84. percben.
Piros lap: Bárdos a 74. percben.
Gólszerző: Szarka (0-1) a 16., Bárdos (0-2)a 60., Boros J. (1-2) a 63., Pesti (2-2) a 71. percben.

Kriston István: - Egy küzdelmes meccsen, kétgólos vezetés után engedtük kicsúszni a kezünkből a győzelmet, pedig volt esélyünk arra, hogy megnyerjük a mérkőzést.