Összefoglaló 2017. július 4., kedd

DVTK - Lokomotíva Košice 2-0 (0-0)

Harmadik nyári felkészülési mérkőzése után is győztesen hagyta el a pályát a DVTK labdarúgó csapata. A piros-fehérek kedden délután a Lokomotíva Košice gárdáját múlták felül a DVTK Edzőközpontban.

Diósgyőri VTK - Lokomotíva Košice 2-0 (0-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont, zárt kapu mögött. Játékvezetők: Kátai Gábor (Dr. Varga Zsolt, Márkus Tamás)
DVTK 1. félidő: Antal - Nagy T., Karan (Lipták, 26.) , Tamás, Forgács - Vela, Tóth B., Nono, Óvári - Fülöp, Bacsa. Szakmai igazgató: Bódog Tamás
DVTK 2. félidő: Antal - Eperjesi, Lipták, Tóth B. (Bárdos, 78.), Oláh - Ugrai, Busai, Kitl M., Ternován - Makrai, Szarka. Szakmai igazgató: Bódog Tamás
FK Lokomotíva Košice 1. félidő: Fabini - M. Tóth, L. Horváth, Pavúk, Dický - Kinjo, Človečko - Karaš, Gáll, Zajac - L. Tóth. Vezetőedző: Albert Rusnák
FK Lokomotíva Košice 2. félidő: Bréda - Lukáč, Kiseĺa, Shottaro, Kuĺha - Straka, Kobon - Cicman, Šuĺák, Sovič - Harvila. Vezetőedző: Albert Rusnák

Sárga lap: -
Gólszerző: Ugrai (1-0) a 68., Ugrai (2-0) a 81. percben.

68. perc: Makrai lőtte el a labdát két védő között, a kiugró Ugrai Roland pedig a kapus mellett passzolt a háló jobb alsó sarkába. 1-0

81. perc: Makrai futott el a jobb oldalon, középre passzolt, Ugrai Roland pedig magabiztosan a hálóba lőtte a labdát. 2-0

Bódog Tamás, szakmai igazgató: - Rágós, kicsit „nyögvenyelős” mérkőzés volt. Az első félidő felemásra sikeredett, a játékosok fáradtsága kijött a meccsen. Ez a mai nap még arról szólt, hogy a délutáni mérkőzés mellett kaptak a labdarúgók egy futó terhelést is. Bízok benne, hogy a frissesség most már elkezd visszaszállingózni, a játékunk hűen tükrözte azt, hogy milyen állapotban van a csapat.