Összefoglaló 2017. április 29., szombat

Szeged - DVTK 0-4 (0-3)

A tabellán második helyen álló Szegedi AK vendége volt a DVTK listavezető női labdarúgó csapata szombaton délután. A piros-fehérek már a félidőben háromgólos előnyre tettek szert, melyet a második részben négygólosra növeltek. Fórizs Sándor tanítványai jövő héten a Vasas ellen matematikailag is bebiztosíthatják a bajnoki címüket.

Női NB II. 19. forduló

Szegedi AK - DVTK 0-4 (0-3)

Szeged, Tápé ESK Sportpálya. 100 néző. Játékvezető: Csöngető Endre (Samu László, Kőhalmi Attila)
Szegedi AK: Schildkraut – Temesváry, Harcel, Szil, Guth, Zimányi, Lévai, Lipták D., Géczi, Vass N., Szélpál N.
DVTK: Varga L. - Sandu, Boros K., Tóth A., Paranai, Kresák, Jáhn, Újvári, Olar, Markovic, Vachter. Vezetőedző: Fórizs Sándor.

Csere: Lipták D. helyett Szántó a 46., Temesváry helyett Sávai a 60., Szélpál N. helyett Papp a 60., Paranai helyett Bukovszki a 62., Zimányi helyett Horváth O. a 80., Vachter helyett Kerekes a 90., Kresák helyett Sinka a 90. percben.
Sárga lap: Géczi a 19. percben.
Gólszerző: Sandu (0-1) a 20., Markovic (0-2) a 25., Markovic (0-3) a 31., Boros K. (0-4) a 72. percben.

20. perc: Markovic egy csel után Sanduhoz passzolt, aki 28méterről a jobb felső sarokba lőtt. 0-1
25. perc: Boros passzolt Markovichoz, aki betört a 16-oson belülre és a hosszúba tekert. 0-2
31. perc: Újvári passzával Markovic tört be a 16-oson belülre és a rövid sarokba helyezte a labdát. 0-3
72. perc: Markovic visszagurított labdáját Boros passzolta a kapuba. 0-4

Fórizs Sándor: - A lányok jól játszottak, rúgtak négy gólt. Nagyon örülünk a győzelemnek. Úgy tervezzük, hogy jövő héten a Vasas ellen matematikailag is bebiztosítjuk majd a bajnoki címűnket. Minden el fogunk ennek érdekében követni, ezért várjuk szurkolóinkat nagy szeretettel szombaton 18 órára a DVTK Edzőközpontba.