Összefoglaló 2017. március 19., vasárnap

DVTK tartalék - Putnok FC 1-1 (1-1)

Kazincbarcikán fogadta a Putnokot a DVTK tartalék csapata az NB III. Keleti csoportjának 23. fordulójában. A diósgyőri fiatalok Tucsa góljával hamar megszerezték a vezetést, majd Illés találatával a vendégek a 22. percben egyenlítettek. Több gól már nem született.

NB III. Keleti csoport 23. forduló

Kazincbarcika, Pete András Stadion, 200 néző. Játékvezető: Sándor Csaba (Benkő Róbert Kövér Tamás)
DVTK tartalék: Bukrán - Bodnár, Mikolka, Tucsa, Nemes - Kádas, Kitl M., Szabó I B., Kitl K. - Molnár M., Boros G. Vezetőedző: Sütő Szilárd
Putnok FC: Botló - Nyisalovits, Tóth Sz., Zimányi Á., Fehér B., Kovács B., Bocsi, Icsó, Illés, Katona B., Szala. Vezetőedző: Koszta Péter

Csere: Molnár M. helyett Ternován az 57., Bocsi helyett Fábián a 65., Szabó I B. helyett Fazekas a 73., Kitl K. helyett Gazdag B. a 79., Icsó helyett Dávid a 87., Katona helyett Zimányi A. a 87. percben.
Sárga lap: Fehér B. a 42., Bocsi a 45., Kitl K. a 92. percben.
Piros lap: Zimányi Á. a 85. percben
Gólszerző: Tucsa (1-0) a 9., Illés (1-1) a 22. percben.

9. perc: Kitl Miklós oldalszabadrúgása a lécről Kitl Krisztián elé pattant, aki a kapu előtt keresztbe rúgva Tucsa Róbert lábát találta meg és öt méterről a kapuba belsőzött. 1-0
22. perc: Egy szöglet után alakult ki kavarodás. Többször sem sikerült felszabadítani végül Illés Richárdról pattant a kapuba a labda. 1-1

Sütő Szilárd: - Egy rengeteg technikai hibával tarkított mérkőzésen a helyzeteink alapján győzelmet érdemeltünk volna.
Koszta Péter: - Az első félidőben jól játszottunk, megint megvoltak a lehetőségeink, de a Diósgyőr egy lövésből megszerezte a vezetést. Sikerült kiegyenlíteni, a második félidőben játszottunk egy ki-ki meccset. A döntetlen igazságos eredmény.