Összefoglaló 2017. március 19., vasárnap

Atomerőmű SE - DVTK 0-7 (0-3)

Pakson vendégszerepelt a DVTK női labdarúgó csapata a másodosztályú bajnokság 13. fordulójában. Fórizs Sándor együttese zsinórban 13. mérkőzését is megnyerte, ráadásul ilyen arányban is megérdemelt győzelmet aratott.

Női NB II. 13. forduló

Paks, Atomerőmű SE Sporttelep, 50 néző. Játékvezető: Bogáncs Gergő (Halák Lajos, Petrovics István)
Atomerőmű SE: Heitzmann - Fritz, Orbán R., Debreceni K., Maláti D., Laszlóczki, Becze, Kovács M., Kovács Zs., Maláti G., Koloh. Vezetőedző: Sántha István
DVTK: Varga - Sinka, Kresák, Olar, Boros - Paranai, Jáhn, Skaliczki, Újvári - Markovic, Kerekes. Vezetőedző: Fórizs Sándor.

Csere: Koloh helyett Vahl a 70., Kerekes helyett Sandu a 81. percben.
Sárga lap:
Gólszerző: Markovic (0-1) a 24., Kresák (0-2) a 31., Olar (0-3) a 41., Markovic (0-4) az 52., Boros (0-5) a 66., Paranai (0-6) a 79., Újvári (0-7) a 83. percben.

Kulcspillanatok:

24. perc: Újvári labdájával Markovic lépett ki és a kapuba lőtte. 0-1
31. perc: Markovic szögletét Kresák fejelte a kapuba. 0-2
41. perc: Borost buktatták a tizenhatoson belül. A büntetőt Olar értékesítette. 0-3
52. perc: Újvári passzát Markovic csavarta a bal felsőbe. 0-4
66. perc: Sinka labdáját Boros rúgta jobbal tizenegy méterről a jobb felső sarokba. 0-5
79. perc: Kresák visszagurított labdáját 27 méterről Paranai lőtte a jobb felső sarokba. 0-6
83. perc: Markovic passzából Újvári lőtt gólt a hosszú sarokba. 0-7

Fórizs Sándor: - Végig az ellenfél térfelén tudtuk tartani a labdát. Nagyon jól játszottunk. Gratulálok a lányoknak a győzelemhez.